דף הבית / קידום אתרים - SEO

קידום אתרים או בשמו הנרדף, קידום אתרים אורגני זהו תהליך של שיפור האיכות באתר והגדלת נפח של תעבורת גולשים על ידי שימוש של מספר טכניקות קידום המסייעות להשיג דירוג גבוה במנועי החיפוש לנכנס הדיגיטלי דהיינו, אתר העסק. תהליך קידום נעשה בהדרגה ולאורך זמן בשונה מפרסום ממומן בגוגל שבאמצעותו ניתן להציג פרסומות במנוע חיפוש כמעט באופן מיידי לאחר סיום הקמת מסע פרסום.

היתרונות של קידום אתרים

האינטרנט הוא מקור המידע הגדול בעולם, כל בעל אתר רוצה לבלוט ולמשוך גולשים לאתרו. קידום אתרים עוזר לבעלי עסקים להגיע לדירוג גבוה במנועי החיפוש. ישנם אתרים רבים שמתחרים על המיקום במנועי החיפוש ולכן, חשוב מאוד לעבוד בצורה הנכונה ויעילה בלי קיצורי דרך.

תהליך הקידום הוא ארוך ובעל שלבים ברורים, תפקידו העיקרי של המקדם היא התאמת האתר למנועי החיפוש ושיווק העסק ברחבי האינטרנט במגוון שיטות וזאת בכדי שהאתר ידורג גבוה על פני המתחרים.

הפעילות לקידום האתר מתחלקת ל- 2 חלקים

 ON SITE עבודה בתוך האתר כוללת שיפור מתמיד בתוכן, תמונות, תגיות ועוד.

OFF SITE עבודה כוללת הקמת בלוגים, שימוש באינדקסים, השתתפות בפורומים ועוד.

מנועי החיפוש ידרגו אתרים בעלי תוכן איכותי במיקום גבוה ממתחריהם לכן, יש להקפיד על אופטימיזציה של התוכן והקוד הפנימי של האתר. חלק זה של עבודת מקדם האתרים כולל מחקר מקדים לנפח החיפוש בשוק לפי ביטויים, כתיבת תכנים רלוונטיים והקפדה על שימוש בביטויים שאותם מקדמים.

מנועי החיפוש מזהים קישורים חיצוניים לאתר ונותנים לאתר משקל בדירוג הכללי. קידום הביטויים נעשה ברובו על ידי הוספת קישור לעמוד הרלוונטי מאתרי פורומים, בלוגים,אינדקסים ואתרי תמיכה נוספים.

למה קידום אתרים אורגני?

כולנו מחפשים מדי יום מידע באינטרנט באמצעות מנועי החיפוש. לגולשים רבים יש נטייה לבחור דווקא בתוצאות אורגניות ולא הפרסומות ממומנות וזאת בגלל האמינות. קידום אתרים אורגני יוצר חשיפה ועלייה בתנועה לאתר. קידום אתרים אורגני ניתן לעשות ללא השקעה כספית מלבד זמן, בשונה מקידום ממומן שנותן תוצאות אך יש עבורו הוצאות תשלום פרסום למערכת גוגל אדוורדס.

יתרונו הגדול של עולם ה- ,SEOהוא שכל בעל אתר יכול לעשות זאת בעצמו מבלי להיעזר בשירותי שיווק דיגיטליים של חברה חיצונית. בקורס שיווק באינטרנט לומדים התלמידים לנהל ולמנף את העסק שלהם ברשת האינטרנט על ידי שימוש במגוון שיטות קידום אתרים אורגני במנוע החיפוש. הקורס מועבר על ידי מיטב המרצים המקדמים מאות אתרים בזירות תחרותיות בארץ ובחו"ל.

בנוסף, לשירותי החיפוש גוגל מציעים מספר כלים שיעזרו למקדם בעבודתו,Google Analytics  ו- Google Keywords Tools.

מילת מפתח מרכזית בתעשיית קידום האתרים היא כתיבה שיווקית, לא סתם מקובל בקרב אנשי השיווק להגיד את הביטוי "תוכן הוא המלך". כנסו לקרוא על החשיבות של כתיבה שיווקית באינטרנט.

לקריאה נוספת על נושאים בשיווק באינטרנט:

לימודי שיווק באינטרנט – הסילבוס המלא

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים