קורס פיתוח תוכנה NET 6.


לסילבוס הקורס

Full Stack Development עם התמחות ב - Microsoft .NET & ReactJS

בעולם התכנות של ימינו הדגש הוא על "Less is more". יש המון שפות תכנות שאותן ניתן ללמוד, אבל לא ממש חובה. חלק מהשפות מיושנות, בעוד אחרות טובות רק ליישומים ספציפיים.
לכן מי שרוצה להתמחות בתחום התכנות חייב לדעת את השפות הכי רלוונטיות לשוק העבודה מתכנת השולט במיומנויות הכי נדרשות בשוק העבודה הוא כזה שיודע איך לתכנת את המערכת כך שתהיה מובנית לגולשים שהגיעו לאתר כלשהו או הורידו אפליקציה. אבל זה לא הכל. מתכנת כזה גם צריך לדעת איך לגרום למערכת לעבוד מאחורי הקלעים כך שבסופו של דבר היא תבצע עבורה את הפעולות הרצויות.

מתכנת כזה נקרא מתכנת Full Stack. הוא מתמחה גם בפיתוח צד שרת וגם בפיתוח צד לקוח. תכנות צד לקוח מתאר את הפעולות שמבצעים הדפדפן ושאר חלקי המחשב של הלקוח, כדי להציג על צג הלקוח את הדף שהגיע מהשרת. לעומת זאת, הקוד שמתכנתים כותבים בצד השרת - הקוד שמיישם את הרעיון של הסטרט-אפ או הלוגיקה העסקית של ארגון – נקרא "קוד צד שרת".

מפתח ששולט בכתיבת קוד צד שרת, וגם שולט בצד הלקוח (דפי האינטרנט למשל), הוא מפתח   Full stack !  זה סוג של 1+1=3, וכמובן שמגוון האפשרויות שלו להיקלט בשוק העבודה גדל בצורה משמעותית.

HackerU גאה להציג בפניכם את מסלול  פיתוח תוכנהNET 6.

עם התמחות ב - Full Stack Development With Microsoft .NET & ReactJS,  מסלול הלימודים הפרקטי והמקצועי ביותר הקיים בישראל.

כדי להכשיר אתכם לעבודה בסיום הקורס, הלימודים יתמקדו בכתיבת קוד גם לצד הלקוח וגם לצד השרת (מושגים שיהיו ברורים לך לגמרי כשתתחיל את המסלול). הדגש במסלול זה למידה חכמה ואפקטיבית שתתן לכם מקפצה למגוון רחב של תפקידים בתעשיית ההייטק.
מסלול ההכשרה מותאם לשינויי השוק ויעניק לכם את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיות המתקדמות והרלוונטיות ביותר כגון: פיתוח בגרסה החדשה והעדכנית של NET.  הכוללת בתוכה פיתוח בפלטפורמת MVC ו-Web API בצד השרת ותומכת בפיתוח בצד לקוח, בשפה עם הפופולריות הנוסקת ReactJS.
בנוסף, במהלך הקורס, תלמדו בצורה היסודית ביותר: C#, Asp, Entity Framework יחד עם  ReactJS, SQL, JavaScript,  ניהול מסדי נתונים ועוד. כל זאת בשילוב שיטת למידה מתקדמת הכוללת פרקטיקה ותרגול בלייב בעזרת המרצים המומחים ביותר בתעשיית ההייטק.

מי שעומד בראש תחום הפיתוח הוא אפרים טיישר שניהל מחלקות פיתוח גדולות, יזם סטארט אפים להם גייס מיליוני שקלים וגייס והכשיר עשרות מתכנתים.

והנה מה שיש לאפרים לומר על מסלול הלימודים בהאקריו:

"מעבר לכך שתחום הפיתוח הוא אפיק פרנסה מעולה והוא תחום חם ומבוקש עם משכורות מעולות (חפשו ברשת את טבלאות השכר למפתחים), בפיתוח יש אלמנט של יצירה, הלימודים והעיסוק בתחום מעודדים חשיבה אחרת, מקורית ומעניינת.
כמה כיף לראות מערכת שפיתחת או השתתפת בפיתוחה 'עולה לאוויר' ומספקת מענה ללקוחות. ללמוד פיתוח זה אתגר לא פשוט, מעבר לשיעורים חייבים להשקיע זמן תרגול בבית, אבל הסיפוק מהעיסוק בתחום שווה את זה, כמו גם הסיכוי למצוא משרה משתלמת.
מזמין אתכם להיכנס לתהליך המיון, לבחון אם התחום 'מדבר אליכם',  לענות בעצמכם על השאלה 'האם אני מתכנת?' ומאחל לכם הצלחה רבה!"

7 היתרונות שקורס פיתוח תוכנה 6 NET. יעניק לך

קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב זה, כספך יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמך חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
פרויקטים מעשיים | במהלך הקורס מתבצעים מספר פרויקטים פרקטיים (בעבודה עצמית) תוך ליווי של צוות המכללה.
תכנים איכותיים ורלוונטיים | נבחרו שילוב השפות הרלוונטיות ביותר לשוק, והנושאים שיתנו לכם יתרון על פני מועמדים אחרים.
ללמוד מהטובים ביותר | סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים | האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה. המלגה מוענקת לך כנגד השמה לעבודה. 
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.

שעות והיקף הלימוד

מסלול לימודי ערב: מתקיים פעמיים בשבוע למשך 14 חודשים. 

רוצה לשמוע עוד על קורס פיתוח תוכנה?

תכנית הלימודים:

שלב מיון | 25 שעות אקדמיות.
בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, אתה תחוש ותחווה את עבודתו של המפתח, וכבר בשלב זה תדע ליצור דפי אינטרנט בסיסיים. מטרת שלב זה הינה לבדוק את התאמתך לתחום, תהליך שחשוב לך ולנו. בסיום שלב זה, מתקיימת בחינת מעבר לקורס המורחב.
עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליך.

קורס מורחב | 530 שעות אקדמיות.
במסגרת הקורס נלמדים בהרחבה התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. נושאים כגון: תכני הליבה בשפת התכנות C#, בניית אפליקציות מתוחכמות על גבי פלטפורמת NET. ו-.NET Core, למידה ויישום של טכניקות שונות, עבודה מול GIT ושיתוף קוד כמו בעבודה המעשית, ארכיטקטורת מערכת, מסדי נתונים ומבוא לניתוח מערכות ועוד.
כמו כן הקורס יכלול מספר כלי פיתוח לאפליקציות WEB דינמיות עם התממשקות לשרתי Microsoft ולמסדי נתונים שונים. חשוב לקחת בחשבון שמעבר לשיעורים בקורס, כדי להצליח נדרשת השקעה שלך, ותרגולים שוטפים להטמעת החומרים שנלמדים, ובנוסף ביצוע פרויקטים (בסדר גודל של כ-200 שעות) המסייעים לנו לחבר ולהטמיע יחד את כל מה שלמדנו, פרויקטים שמהווים את תחילת הניסיון שלנו כמפתחים ופתיח לתיק העבודות שלנו (אנחנו מלווים ומנחים אתכם במהלך כתיבת הפרויקט).

בונה ומיישם אתרים | במהלך הקורס תרכוש ידע בבניית אתרים. תלמד להיות מיישם חכם, שמכיר גם וורדפרס וגם את מה שעומד מאחורי דף האינטרנט, זה נותן לך יתרון על מיישמים רבים, תוכל לבנות ללקוחות אתרי תדמית וכדומה, תוך כדי המשך לימודי התכנות.

מפתח Frontend  (צד לקוח) | לאחר מס' חודשים (כ-180 שעות פרונטליות אקדמיות) תוכשר להיות מפתח צד לקוח, ותוכל לממש ולייצר את צד הלקוח של מערכות משמעותיות ואתרי אינטרנט מורכבים. בשלב זה תעבוד ותגיש את פרויקט ה-Frontend שלך. 

מפתח Backend  (צד שרת) | בהמשך התהליך תלמד לכתוב קוד שמייצג לוגיקה עסקית בצד השרת. אתה תלמד על שירותי אינטרנט ותאגד בהן את הלוגיקה העסקית, תלמד איך לחשוף את השירותים לצד הלקוח, ובכך לחבר את צד השרת עם צד הלקוח. כעת אתה "מפתח Fullsatck". ברוך הבא! 

השמה לעבודה בהתחייבות חוזית | בסיום הלימודים, תוכשר לפיתוח Full stack מלא. תיפגש עם מחלקת ההשמה, שיעבדו איתך ועם הקבוצה על הכנה לראיונות עבודה, נסייע לך בתהליך חיפוש עבודה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת ושיפור קורות החיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תוזמן לראיונות אצל מגוון חברות שעובדות איתנו ונמשיך ללוות אותך עד למציאת עבודה בתחום פיתוח תוכנה. ההשמה כאמור בהתחייבות חוזית!

תעודת גמר:

בסיום מסלול ההכשרה תוענק לך תעודת גמר מפתח Full stack) .NET\React ) מטעם HackerU.

מתלבט איפה ללמוד קורס פיתוח תוכנה? רק אצלנו בהאקריו! הסיבות כאן:
שאלות ותשובות

מהם תנאי הקבלה לקורס NET. ? האם הקורס מתאים למתחילים?

בקורס מפתחי דוט נט אין דרישות קדם. ב- HackerU אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה ההזדמנות, גם אם לא השקיע בלימודים בתקופת התיכון או הפסיכומטרי. במסלול לימודי דוט נט יש שלב מיון שבו לומדים 40 שעות ולאחר מכן מתבצעת בחינת מיון שאותה צריך לעבור בציון של 70 ומעלה. מי שאינו צלח את שלב המיון יקבל החזר על הלימודים בשלב זה

מהן רמות הקושי של שפות התכנות?

רמת הקושי של שפות התכנות בקורס NET. היא גבוהה והסטודנטים נדרשים להשקיע זמן ומאמץ בזמן הקורס וכן בין השיעורים כדי לתרגל. ההשקעה גבוהה, אבל מבטיחים לכם שגם משתלמת

האם יש שיעורי בית, מבחנים, עבודות הגשה?

כן, במהלך קורס NET. ישנן משימות כיתתיות ופרויקט מסכם בסדר גודל של כ-200 שעות אקדמיות – כל אלה יסיעו לך לחבר ולהטמיע את כל מה שלמדת בקורס, כדי שבאמת תהיה מוכן לשוק העבודה

איזה שפות פיתוח לומדים בקורס?

C#, HTML 4, HTML 5, JavaScript, Jquery, ASP.NET Web, C++, Delphi, SQL, .Net, CSS, CSS3 ,Web Client Side, Ajax, Xmarian

באילו תפקידים ניתן לעבוד בסיום הקורס?

ההכשה בקורס NET. תפתח בפניך מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, הנה חלק מהתפקידים שיכולים להתאים:
.Net Developer
.Net Web Developer
.Net Server
.Net Programmer
.Net Software Developer
.Net BackEnd Developer
.Net c# Developer
Junior C# .Net Developer
.Net Client side programmer
.Net C# Server Side programmer
.Net Web Developer

מהו השכר ההתחלתי למפתח DOT. | דוט.נט?

מפתחי דוט נט ירוויחו בתחילת דרכם בין 7 ל-14 אלף ש"ח בממוצע לחודש. לאחר שנתיים בתחום שכר הנע בין 21 ל-24 אלף ₪ וכמובן שסכומים אלה ממשיכים לעלות בהתאם לותק, לניסיון ולתפקיד.

מה ההבדל בין בניית אתרים Full Stack לבין פיתוח תוכנה בדוט.נט?

קורס מפתחי Full Stack מתמקד בבניה של אתרים ומערכות מבוססות WEB, בעוד בדוט.נט ניתן לפתח גם תוכנות, אפליקציות ומערכת נוספות


ראש תחום
אפרים טייכר - ראש תחום מקצועות התכנות

אפרים טיישר - ראש תחום מקצועות התכנות
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!

רוצה לשמוע עוד?
ראש תחום
אפרים טייכר - ראש תחום מקצועות התכנות

אפרים טיישר - ראש תחום מקצועות התכנות
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!


רוצה לשמוע עוד על קורס פיתוח תוכנה?

תוכנית הלימודים:

שלב מיון - מפתח מתחיל - היכרות עם עולם הפיתוח
25 ש"א
במהלך שלב המיון נחווה את מה שעושה מפתח ביום יום שלו, נבנה מיני אתרים עם HTML ו-CSS שהם השפות שבאמצעותם מגדירים את האלמנטים שנמצאים בדף אינטרנט ומעצבים אותם, נעשה מניפולציות על האלמנטים שבדף באמצעות קוד שנכתוב בשפת התכנות הפופולארית JavaScript (ובקיצור JS). בסיום שלב קצר זה תהיה "מתכנת מתחיל" ותוכל כבר ליצור בעצמך דפי אינטרנט עם קוד בסיסי! במודול זה תטעם בפועל סוגים שונים של העבודות שעושה המתכנת ביום יום, ותצבור ידע שהוא מבוא לתכנות מתקדם. תבין את עולם ההייטק: מה זה לקודד ומה זה להיות מתכנת. והכי חשוב, אתה תדע אם זה אתה! האם אתה מתכנת?
 • בקורס נלמד:
 • HTML5 - tags and elements
 • DOM, Forms and other UI elements
 • CSS3 – Style and manipulate the display of HTML document and elements.
 • JS – Create dynamic documents, and implement “business logic”.
UX/UI Principles, Software Eco system ,WordPress
30 ש"א
המודול הזה יכיר לך את תעשיית ההייטק ויכין אותך ליציאה לשוק העבודה בתחום. נכיר מבנה של ארגונים שונים העוסקים בתחום ההייטק ובמיוחד בתחום התוכנה, מקצועות ואנשי מקצוע בתחום איתם המפתח מתממשק, נכיר סוגי תוכנות שונים ואתרי אינטרנט שונים שניתן לייצר וגם לכתוב אתרים בפלטפורמה המפורסמת וורדפרס שנפוצה בתחום אתרי התדמית ועוד. בסיום מודול זה יחד עם מה שלמדת בשלב המיון תוכל לבנות אתרי תדמית ואתרי תוכן סטטיים.
JS OOP Advanced HTML, CSS, SCSS/SASS, JS))
65 ש"א
במודול זה נכיר עורכי קוד מתקדמים ונעמיק את הידע שלנו במה שהתחלנו ללמוד בשלבים מוקדמים יותר. נלמד שפת סקריפטים להגדרת עיצובים (המתורגמת ל-CSS ) ונשפר את יכולות קידוד העיצוב שלנו (מה שנותן לנו יתרון בשוק) ובעיקר נעמיק ב-JavaScript , נלמד, ניישם ונתרגל עקרונות חשובים מעולם ארכיטקטורת התוכנה. נכיר את הנושא של תכנות מונחה עצמים ואיך הוא מיושם ב-JS . מודול זה מכין אותנו למודול הבא שבסופו נהיה מתכנתי Front End מקצועיים.
 • בקורס נלמד:
 • VS Code
 • More Elements
 • Dive in to CSS
 • Using SASS or SCSS (שפה בה נגדיר עיצובים לדף אינטרנט)
 • Caching, Local Storage
 • JavaScript OOP
 • More DOM manipulations
 • Events
 • Using Google Chrome for Debugging
Frontend development with ReactJS
75 ש"א
בסיום מודול זה יהיה לך ביד מקצוע של מפתח Front End. במודול זה נמשיך לפתח ב-JavaScript ונעמיק בו עוד. נעסוק בפיתוח ב-ReactJS נתרגל ונסיים עם משימת פרויקט משלכם להגשה. ReactJS היא ספריית קוד פתוח פופולארית המבוססת JavaScript, היא פותחה ע"י Facebook ונועדה לפיתוח אפליקציות WEB בסגנון שנקרא Single Page Application ופישוט הפיתוח והבדיקות של יישומים אלו. מרבית האתרים בעולם משתמשים היום בטכנולוגיה זו או בדומות לה לפתח אתרים בזכות תחזוקת הקוד שהיא מספקת ואינספור ספריות הקוד שזמינים לשימוש חוזר וקלות לשימוש. הפופולריות של ReactJS צוברת תאוצה רבה בפיתוח יחסית למתחרותיה והיא מאפשרת לכתוב בקלות דפי אינטרנט חוצי פלטפורמות כולל ממשקי משתמש ייעודיים עבור אייפון ואנדרואיד.
 • בקורס נלמד:
 • Modules
 • Type script
 • Basic Data Types
 • Classes
 • Interfaces
 • Generics
 • Modules
 • Namespaces
 • Decorators
 • Advanced Types
 • ReactJS & Redux
 • JSX
 • Components
 • State
 • Props Overview
 • Props Validation
 • Component API
 • Component Life Cycle
 • Forms
 • Events
 • Router
 • Flux concept
 • Data Binding
 • Dependency Injection
C# Basics
45 ש"א
בשלב זה לאחר שכבר יש לך ניסיון בפיתוח ואתה יודע להקים אפליקציות Web ואתרי אינטרנט (צד הלקוח), במודול זה תכיר את השפה C# איתה נפתח בהמשך את צד השרת ולא רק! C# היא שפה מאוד חזקה שמיקרוסופט פיתחה, והיא נתמכת כיום גם ע"י קהילות קוד פתוח, השפה מתפתחת כל הזמן ומאפשרת כיום לפתח איתה גם צד לקוח לפלטפורמות רבות. השפה פופולרית הן בארגונים והן בסטארט אפים, השפה מתאימה את עצמה ומפתחת ספריות ייעודיות גם לפיתוח למידת מכונה ובינה מלאכותית. במודול זה נלמד את הבסיס של C# ונראה איך מממשים ב-C# נושאים שאת חלקם כבר פגשתם שלמדתם JavaScript.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to .NET
 • Overview of .NET Versions
 • Intro to C# Language
 • Types
 • Enums
 • Structs as Value Types
 • Nullable Types
 • Exceptions Handling
 • Methods and Parameters
 • Arrays
 • Essential of object oriented programming
 • Creating and destroying objects
 • Inheritance
 • Aggregation
 • Namespace
 • Operators
 • Properties
 • Indexers
 • Attributes
 • Desktop Applications with WPF
OOP With C#
55 ש"א
תכנות מונחה עצמים הוא הרבה מעבר לתחביר בשפה. זוהי פרדיגמה וצורת חשיבה, מתודולוגיה והליך גישה לבניית תוכנה. שפת #C הינה שפה התומכת בתהליך זה ומכוונת אליו. חשיבה מונחית עצמים היא ערך "חינוכי" שמתכנת צריך להפנים. במודול זה נלמד את העקרונות והתפיסה בתכנות מונחה עצמים והדרך שבה #C מאפשרת לנו לממש תפיסה זו.
 • בקורס נלמד:
 • Object Oriented Concepts
 • Classes
 • Constructors
 • This & new keywords
 • Abstract & Interfaces
 • Inheritance and Polymorphism
 • Stack vs. Heap and Object allocation
 • Encapsulation and C# Access Modifiers
 • Static methods and variables
Architecture & .NET Advanced topics
80 ש"א
במודול זה נלמד מנגנונים מורכבים של השפה #C, כגון: מחלקות גנריות המאפשרות בין היתר להגדיר אוספים באופן מתוחכם, מנגנון הדלגציה ב- #C (תשתית מרכזית עליה יושב מנגנון תכנות מוכוון אירועים), ביטויי למבדה המהווים קיצור דרך ומקלים על כתיבת קוד, העמסת אופרטורים כמעט ייחודית לשפה זו ושימוש ב- LINQ שמקצר עוד יותר את עבודתו של המתכנת. בנוסף, במודול זה נעמיק במתודולוגיות לארכיטקטורת תוכנה נכונה, ב -Design Patterns, בעולם פיתוח התוכנה ישנן תבניות עיצוב תוכנה המגדירות קווים מנחים לפתרון בעיות נפוצות וליצירת תשתית יעילה וטובה יותר המבוססות על ניסיון רב שנים בתחום. לחלקם נחשפת כבר במודול Frontend Developer.
 • בקורס נלמד:
 • Generics
 • Generic Collections
 • Delegates, Events and Lambda Expressions
 • Indexer Methods
 • Operator Overloading, Custom Conversion
 • Extension Methods
 • Anonymous Methods
 • LINQ to Objects
 • Garbage Collection and Lazy Instantiation
 • Assemblies and Libraries
 • Reflection and Attributes
 • Microsoft כללה ב- NET. מספר ספריות, כלים ומחלקות שהופכים את #C לשפה עוצמתית עוד יותר. בין היתר, תכנות אסינכרוני המאפשר מיצוי יעיל יותר של משאבי המערכת. במודול זה נלמד גם את הנושאים הבאים:
 • Multithreaded, Parallel and Async Programming
 • Working with Parallel Task Library
 • Issues of concurrency
 • Parallel LINQ
 • The Async await syntax
 • Working with Files
 • Serialization: Binary, JSON, XML
Databases - SQL,NO-SQL
50 ש"א
במודול זה תכיר, תלמד ותתרגל את אחד המרכיבים החשובים ביותר במבנה מערכת תוכנה - מסד נתונים. כאשר יעשה דגש על חשיבותו ומקומו בארכיטקטורת המערכת. מודול זה מתחיל בלימוד עקרונות מסדי נתונים ומבוא לניתוח מערכות. לאחר מכן, נלמד על מסד הנתונים (היחסי – רלציוני) הפופולארי של Microsoft, הלא הוא ה - SQL Server, על המבנה וכלי העבודה שלו. תלמד את שפת ה-SQL המאפשרת הרצת שאילתות אל מול מסד הנתונים ומאפשרת להפוך מידע גולמי רב לידע עסקי ולבסוף תלמד איך מבצעים פעולות מול בסיס הנתונים בצורה יעילה מתוך הקוד. כמו כן נתרגל את LINQ to SQL מימוש ייעודי למסד הנתונים של עקרונות ה LINQ שלמדת במודולים קודמים. שימוש ב-LINQ מייעל את העבודה מול מסדי נתונים תוך המרת אובייקטים משפת התכנות למודל של טבלאות SQL ובחזרה, מקצר משמעותית את זמן העבודה מול מסדי הנתונים ומאפשר בקלות רבה להתחבר למסדי נתונים נוספים מלבד SQL Server.
 • בקורס נלמד:
 • Theory and Concepts
 • SQL Server
 • SQL Language and Management Studio
 • Working with Databases
 • The Connected Layer and ADO.net
 • The Disconnected Layer
API & Services
40 ש"א
במודול זה נלמד על פרוטוקולי תקשורת ונבין איך מחשבים "מדברים" אחד עם השני. נלמד, נתרגל ונתמחה בכתיבת וחשיפת שירותי אינטרנט, זו הדרך בה מתקשרים צד הלקוח וצד השרת. נלמד את השיטות המודרניות ביותר והמבוקשות בשוק העבודה. במודולים הקודמים עסקנו בשכבה הראשונה ולמדנו כיצד לפתח ממשקי משתמש, אבל כמעט תמיד ממשק משתמש מציג מידע ונתונים שמקורם בשרת, המספק אותם לבקשת הלקוח. כעת, אנחנו בעצם מתחילים בפועל לעסוק בשכבה השנייה ונלמד כיצד לפתח שירותים שכל ממשק משתמש יכול לצרוך, בין אם הוא דפדפן, אפליקציית אנדרואיד, אייפון או תוכנית שולחנית ב- #C. ה"לקוח" (ממשק המשתמש) מפעיל את השירותים השונים בשרת, שולח מידע ומקבל בתמורה מידע. כך נוכל לפתח אפליקציות מסוגים שונים בהם משתמשים משתפים מידע ביניהם, כגון: רשת חברתית, משחקים, מערכות GIS, או מערכות מידע המאפשרות למשתמשים שונים לעבוד על המערכת במקביל, בהם הם יכולים לעדכן, לשלוף נתונים, ועוד.
 • בקורס נלמד:
 • SOA
 • Microservices
 • gRPC
 • REST
 • Web API
 • MVC Pattern
 • Controllers
 • Models
 • Controllers with CRUD operations
 • Routing
 • IResult (& Various return types)
 • Parameter Binding
 • Data Formats
 • Web API Filters
 • Using Postman to test Web APIs
 • Consuming the API from various clients
ASP.NET – Creating active dynamic pages
40 ש"א
C# מאפשרת ליצור דפי אינטרנט בצורה דינאמית. בשלב זה אתה כבר יודע איך לעשות מניפולציות על דפים בצד הלקוח, עם זאת, נדרש לפעמים לחולל דפים שונים בצד השרת. הידע הזה יחד עם Blazor - טכנולוגיה חדשה יחסית של מיקרוסופט לפיתוח Frontend תקני באמצעות כתיבה עם .NET ו-C# שנכיר לכם במודול הזה, נותן לך ייתרון נוסף בשוק העבודה. את Blazor יהיה לך בשלב זה קל להכיר וללמוד, לאחר שכבר התאמנת רבות ב- לפיתוח צד הלקוח מצד אחד ומצד שני, תרגלת את שפת C#.
 • בקורס נלמד:
 • Razor Language
 • Razor Pages
 • Sessions
 • Server Generated Controls
 • Partials
 • Blazor Server
 • Blazor Web Assembly
Summery Module – Clouding, Publishing, Deployments
50 ש"א
מטרת מודול זה הוא לסכם את כל מה שלמדת עד כה ולחבר יחד, חיבור טוב של הכל מעלה אותך רמה וזה סוג של 1+1=3! במודול הזה נכין אותך לפרויקט הסיום, נלמד גם איך "מעלים לאוויר" כלומר, חושפים לעולם וללקוחות את הפרויקטים שכתבת ונעבוד יחד על ההכנה שלך ליציאה לשוק העבודה, איך לשווק את עצמך ואיך לבנות קורות חיים שמוכרים ומייצרים ראיונות שמייצרים עבודה. יותר ויותר תוכנות ושירותים פועלים היום על גבי פלטפורמת מחשוב הענן של Microsoft Microsoft Azure. במודול זה נלמד כיצד להשתמש בשירותי הענן לטובת התוכניות והאפליקציות שאתה מפתח. בפרויקט הסיום, תידרש בשעות עבודה עצמית הכוללת תכנון, יישום ופיתוח מערכת מידע, הוא משמעותי ומקיף מגוון גדול של נושאים וטכנולוגיות שלמדת במהלך המסלול. הפרויקט יספק לך את הניסיון הראשוני והכל כך חשוב בפיתוח שיכין אותך לעולם האמיתי עם סיום לימודיך ותחילת העבודה שלך בתעשייה. הקורס כולו בנוי כך שהוא מכין אותך להתמודד עם ראיונות עבודה ומבחני כניסה מקצועיים בכניסה למשרות התחלתיות בתחום פיתוח התוכנה. זאת על מנת שתוכל להגיע הכי מוכן שאפשר ולהגדיל את סיכויי הקבלה שלך למשרה מבין שאר המתמודדים.
 • בקורס נלמד:
 • Azure Introduction
 • Services & Instances on the cloud
 • Containers & Dockers
 • Publishing/Deploying
 • Final project
 • Writing a good Resume
 • Market yourself
 • Presenting yourself to the market
 • You are a Full stack programmer!
פרוייקטים בעבודה עצמית
200 ש"א
Fullstack Project

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון - מפתח מתחיל - היכרות עם עולם הפיתוח 25
OOP With C# 55
UX/UI Principles, Software Eco system ,WordPress 30
Architecture & .NET Advanced topics 80
JS OOP Advanced HTML, CSS, SCSS/SASS, JS)) 65
Databases - SQL,NO-SQL 50
Frontend development with ReactJS 75
API & Services 40
C# Basics 45
ASP.NET – Creating active dynamic pages 40
Summery Module – Clouding, Publishing, Deployments 50
פרוייקטים בעבודה עצמית 200
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 755


phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס