קורס מאיה, Autodesk MAYA, קורס אנימציה בתלת מימד | HackerU 
התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / קורס אנימציה בתלת מימד
אייקון קורס אנימציה בתלת מימד

קורס אנימציה בתלת מימד


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

מגוון מקצועות התלת מימד: אנימציה, ויז'ואל אפקטס, הדמיות, בניית דמויות, משחקים, 3D MAX, הדמיות אדריכליות ותוכנת מאיה - אוטודסק

בשנים האחרונות ישנה עלייה מתמדת בהפקות וביצירת תכנים במגוון רחב מאוד של תחומים: סרטים, סדרות טלוויזיה, משחקי קונסולות, אינטרנט, מובייל, פרסומות, הדמיות מוצר, אדריכלות ועוד. הדרישה האינסופית לתוכן יוצרת צורך תמידי באמני תלת מימד. אמנים אשר יתמחו ביותר תחומים יזכו להיות ''מחוזרים'' ולקחת חלק במגוון רב של פרויקטים בתעשייה. מטרת המסלול היא להקנות לסטודנט את הידע הנדרש על מנת להיכנס לתעשייה עם הכלים הטובים ביותר. בקרוב מאוד תדע איך להפוך דמויות מהדמיון למציאות בתלת מימד, תוכל ליצור אנימציה לסרטים, משחקים, מציאות מדומה VR ומציאות רבודה AR, הדמיות מחשב CGI, הדפסה תלת מימדית ולהשתלב בשוק הכי יצירתי שיש, עם ניסיון פרקטי ותיק עבודות מרשים.

תיאור קורס אנימציה בתלת מימד:

שיטת הלימודים ב- HackerU ייחודית ומבוססת על ניסיון של עשרות שנות הדרכה בשילוב של מקצוענות ועבודה מול מאות לקוחות ולקיחת חלק בהפקת מאות פרויקטים מכל הסוגים. ב- HackerU הלמידה אינה מתבצעת בצורה שבלונית מתוך ספרות מקצועית בלבד, אלא על ידי לימוד טכניקות המשלבות תיאוריות מבוססות תוך כדי שימוש בדוגמאות אמיתיות. בנוסף, השיעורים מועברים על ידי טובי המרצים בתעשייה המומחים בתחומם

קורס תלת מימד - מה לומדים?

בתחום התלת מימד יש מספר התמחויות כגון: מידול, ריג, אנימציה, רנדר ועוד. לכל התמחות נדרשים מגוון של כישורים המתאימים לאנשים מסוימים, חלקם אומנותיים וחלקם טכניים. במהלך מסלול ההכשרה תוכל להתנסות בכל המקצועות וההתמחויות ולבחור את התחום והמקצוע המתאים ביותר עבורך, להכוונה ולהמשך ההתפתחות בחיים המקצועיים. המסלול נבנה ותוכנן כך שבסיומו של הפרוייקט המעשי תוכל לצאת לשוק העבודה ולהשתלב בקלות כשכיר או כעצמאי בכל אחד מהתחומים שתבחר.

נרשמים ללימודי אנימציה בתלת-מימד ב- HackerU ונהנים מיתרונות חסרי תקדים:

 • שלב מיון שבו נבדקת התאמת המועמד למסלול תוך היכרות עם התחום בפועל
 • החזר כספי למי שאינו מתאים / אינו ממשיך לקורס המורחב
 • המסלול היחיד בארץ המתחייב לעבודה לבוגריו בתחום
 • מלגה בסך 10,000 ₪ לעוברים את שלב המיון
 • 350 שעות פרוייקט מעשי בסטודיו מקצועי המקנה ידע, ניסיון והתנסות מעשית מול לקוחות אמיתיים
 • מסלול שמתאים לחסרי רקע בתחום אך בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
 • סגל מרצים מהמובילים בתחום ועובדים בתעשייה, בעלי ידע פרקטי וסודות מקצועיים להפקת תכנים באיכות הכי גבוהה ובזמן ביצוע אופטימאלי
 • הקורס קיים במתכונת ערב לאלו שמשלבים עבודה וקורס בוקר אינטנסיבי
 • מסלול לימודים ייחודי אשר פותח על ידי מומחים לתלת מימד ומומחים מהתעשייה בעלי ניסיון וידע רב בהפקות טלוויזיה
 • HackerU הינה מרכז מורשה ATC Autodesk המקבלת את הגרסאות החדשות והמעודכנות כל שנה
 • ב- HackerU מרצי Autodesk מוסמכים ומתעדכנים באופן שוטף בגרסאות החדשות
 • המסלול היחיד שמשלב: Maya, מידול דמויות מתקדם, Unity, Z-brush, V-Ray ועוד


תחומי הלימוד בקורס אנימציה בתלת מימד

3D Animation

אנימציה היא אומנות הפחת חיים והאנשה של דמויות, כמו גם הזזה טכנית של עצמים, שינוי לאורך זמן. דוגמאות סרטים: שרק, עידן הקרח, מפלצות ועוד. שימוש בסרטי אנימציה, סדרות, פרסומות ועוד.

VFX - Visual Effects

ויז׳ואל אפקטס מתאר שילוב של וידאו (לייב פוטאג׳) עם תלת מימד. דוגמאות סרטים כגון אוואטאר, אקס מן, שר הטבעות שימוש נרחב בסדרות, פרסומות וקליפים ועוד.

Games

תחום המשחקים הוא תעשייה עצומה בפני עצמה, קונסולות משחק ייעודיות, פורטלים ואתרים, סמארטפונים וטאבלטים ועוד. המאפיין העיקרי הוא האינטראקטיביות, השחקן קובע באותו רגע לאן תלך הדמות או לאן תסתכל המצלמה. דוגמאות: האלף- לייפ, אנריל טיורנומנט, פיפ״א, סקונד לייף ועוד.

VIZ - Visualization

הדמיות אדריכליות, הדמיות מוצר, רכב, פטנטים, סימולציות רפואיות או סימולציות פיזיקאליות. תחום רחב ומבוקש מאוד, עיצוב והמחשה של דברים לפני ביצועם בעולם האמתי. תמונות וסרטונים להמחשה יכולים לחסוך כסף רב לפני ייצור, כמו גם עזרה בשיווק ומכירות, ולכן תחום זה מאוד מבוקש בעיקר עבור אדריכלים ומעצבי מוצר.

מבנה תכנית הלימודים בקורס אנימציה בתלת מימד:

מסלול אנימציה בתלת מימד נחלק לשני שלבים:

שלב מיון - 20 שעות לימוד אקדמיות שבמסגרתן נבדקים כישורי המועמד והתאמתו לתחום ונלמדים תכני המבוא של המסלול. נעשית היכרות ראשונית עם התכנים הרלוונטיים והעדכניים הקיימים בתחום וטעימה מתהליך היצירה בתלת מימד: מידול, טקסטורות, חומרים, תאורה ורנדר. בסיומו של שלב המיון יגיש המועמד פרויקט גמר כתנאי מעבר לשלב הבא ויקבל את הערכתו האישית של המרצה.
קורס מורחב – 810 שעות לימוד אקדמיות + 350 שעות פרוייקט מעשי. במידה והמועמד עבר את שלב המיון בהצלחה, יקבל מלגת לימודים בתמורה לשעות עבודה והתנסות בסטודיו מקצועי ובחברות שאנו עובדים איתן ויעבור לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. כמו כן, יילמדו בהרחבה נושאים ותוכנות כגון: תלת מימד (Maya - מידול, ריג, אנימציה, רנדר ועוד), רישום, עיצוב דמויות, עיצוב בפוטושופ, אנימציה, הדמיות 3DS MAX V-Ray, משחקים, Unity, Z-brush והדפסה תלת מימדית.
לקראת סיום ההכשרה תינתן האפשרות להתנסות בעבודה על פרויקטים אמיתיים במטרה לצבור ניסיון ולבנות את תיק העבודות שלך לפני היציאה לעולם האמיתי. שלב זה חשוב ביותר ומהווה "חממה" מצד אחד בליווי צוות מקצועי לאורך כל זמן ההכשרה ומצד שני, מהווה גם תרגול מעשי לדרישות של איכות וזמני ביצוע המקובלים בתעשייה.

שעות והיקף הלימוד

לימודי ערב נמשכים כ- 18 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע, בין השעות 21:30– 17:40

תנאי קבלה

פגישת ייעוץ וראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית והרקע של המועמד בעבודה בסביבה ממוחשבת וכמו כן את זיקתו לעולם האנימציה, היצירה והתלת מימד.
קורס מיון הבוחן התאמה ראשונית ללימודי ההמשך, במידה והמועמד אינו עובר את שלב המיון יקבל החזר כספי של שכר הלימוד (ראה פירוט שלב המיון).

מתודולוגיות הלימוד

מתודולוגיות הלימוד הן ייחודיות ומבוססות על הרצאות פרונטאליות, סדנאות מונחות, פרטניות וקבוצתיות, הרצאות העשרה והתנסות בסביבת עבודה.

סגל המרצים

סגל המרצים ב- HackerU מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתעשייה, בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בעולם התקשורת החזותית והעיצוב הישראלי והעולמי.

תעודת גמר והסמכה

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר במקצועות התלת מימד מטעם HackerU. בנוסף יקבלו הבוגרים את תעודת ההסמכה הבינלאומית של Autodesk.

למי הקורס אנימציה בתלת מימד מתאים?

 • למי שאין לו רקע בכלל אבל תמיד רצה להעניק נפח וממשות לדמיון שלו
 • לחיילים משוחררים שרואים את העתיד שלהם בתחום מרתק ודינאמי
 • למי שנמאס לו מהעבודה שלו ורוצה לעבור למקצוע שירגש אותו
 • למי שמרגיש יצירתי ורוצה להעניק ביטוי לכשרונו
 • למי "שמת" על אנימציה ותמיד רצה להיות שותף ביצירתהלינק להורדת סילבוס קורס המדריך החינמי ליצירת דמות באנימציה להורדה

תוכנית הלימודים:

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
תמונת ראש תחום אלדד סרי

אלדד סרי
מרצה ומורה מוסמך 43969# Autodesk, ראש תחום בקורס אנימציה ותלת מימד ב-HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק. מנהל את 3DU – מרכז מורשה Autodesk ACI. מנכ"ל ובעלים של "Argus-studio", סטודיו למיתוג דמויות אנימציה וליצירת תכנים מיוחדים בתלת מימד: תמונות, הדמיות, דמויות, אנימציה, פרסומות, שידור ועוד... מעל ל- 15 שנה בתחום.

סרטון קורס אנימציה בתלת מימד סרטון קורס אנימציה בתלת מימד
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
    מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
    לפי שיקול דעתה,
    שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שלב מיון
20 ש"א
שלב קצר לבדיקת התאמת המועמד למקצוע. מבוא / טעימה מתהליך יצירה בתלת מימד (מידול, טקסטורות, חומרים, תאורה ורנדר).
Autodesk Maya תלת מימד
160 ש"א
תוכנת האנימציה בתלת מימד המובילה בעולם. בתוכנה זו יצרו את אוואטאר, שר הטבעות, שרק, צעצוע של סיפור ועוד. התוכנה משמשת את אנשי התעשייה הגדולים והחשובים בעולם ובעזרתה הם יוצרים את כל הסרטים, הסדרות והפרסומות המובילים, כמו גם משחקים, הדמיות ושימוש לכל תחום בתלת מימד. נושאים: מידול, חומרים, מנוע רנדר מנטל ריי לתמונות ריאליסטיות, תאורה, טקסטורות +UV, ריג, סימולציה ודינמיקס, בגדים, פרווה, חלקיקים ואפקטים, אנימציה (בסיסית, מכנית ואנימציית דמויות). שיטות ריג דמות מתקדמות (קשירת מודל דמות לעצמות וירטואליות לשליטה באנימציה, כולל הבעות פנים והצבת מגבלות, כוללskeleton ,joints ,bind ,blend-shape : deformers ,constraints ,set driven key ,limits ,add attributes ,rotation order ,controls HIK. מטרת הקורס הבנה מקיפה של תחומי העבודה בתלת מימד בתוכנת Maya כהכנה להתמחות באנימציה, תוך התמקדות בכלי עבודה ב- Maya ושיטות מתקדמות עם הרבה טיפים וטריקים לעבודה יעילה ונכונה.
מידול דמויות מתקדם
60 ש"א
מודול מתקדם ב- Maya, מועבר ע”י טובי המודליסטים בארץ, מידול דמות קרטונית ומידול סביבה, תוך בחינה מעמיקה והתייחסות לכל חלק וחלק, שיטות מתקדמות וטיפים לעבודה יעילה, פריסת UV והכנת טקסטורות ברמה גבוהה. ההכשרה משלבת חלק פרונטאלי ומעבר על כלי מידול מתקדמים, חלק הנחייתי על פרויקטים פרטניים, תוך התמקדות בכלי עבודה ב- Maya ושיטות מתקדמות עם הרבה טיפים וטריקים לעבודה יעילה ונכונה.
Concept Art
50 ש"א
מודול חובה לכל עיסוק במדיה דיגיטלית. במסלול ההכשרה ישנם שני חלקים עיקריים: רישום (התבוננות והבנה של עצמים במרחב, צורות, חומרים, אור וצל, קומפוזיציה ועוד) ועיצוב דמויות (אפיון והבנה של דמות, משקל, צורניות, משפחה של דמויות, סביבה, ציור אורטוגרפיה ועוד).
Adobe PhotoShop
40 ש"א
תוכנת עיבוד תמונה המובילה בעולם, סטנדרט, בתעשייה לכל אומן דיגיטלי, צלמים ועיבוד תמונה, ציירים ומעצבים. הבסיס החשוב ביותר לכל תפקיד בעולם תלת מימד והעיצוב בכלל. נושאים: ממשק, עיבוד תמונה, פילטרים, שילוב תמונה מתלת מימד ועיבודה, יצירת טקסטורות, שיטות שילוב שכבות, צריבת חלקים מתמונה, הוספת טקסט, עיבוד אומנותי של תמונות.
Z-brush
70 ש"א
פיסול וירטואלי ליצירת דמויות, עצמים וסביבה ברמות פירוט גבוהות. תוך התייחסות לדגשים והכנה להדפסה תלת מימדית. התוכנה מהווה סטנדרט בתעשייה ליצירות קונספט בתלת מימד, במודול זה נלמד צורות תכנון וחשיבה, כלים טכניים, פיסול, ציור וחומרים, הארה, צביעה וסגירת מודל. טוב לדמויות ריאליסטיות, מפלצות, חפצים, סביבות ועוד. ניתן להדפסה תלת מימדית.
אנימציה 3D מתקדם
120 ש"א
אנימציה היא אומנות הפחת חיים והאנשה של דמויות, כמו גם הזזה טכנית של עצמים, שינוי לאורך זמן. דוגמאות מסרטים: שרק, עידן הקרח, מפלצות בע"מ ועוד. שימוש בסרטי אנימציה, סדרות, פרסומות ועוד. שיטות אנימציה כגון: סטופ-מושיין (צילום פריים – שינוי – צילום פריים חדש וכו'), הבנת אנימציה קלאסית (ציור והזזת דמויות, עקרונות אנימציה ,דיבור והבעות פנים). במסלול ההכשרה נלמד שיטות אנימציה מתקדמות, אנימציית דמויות, משקל דמות, האנשה והפחת חיים בדמות, ע"י כלים, גרף אדיטור, תפריטים, שיטות וצורת חשיבה. כולל תרגול שוטף מונחה מובנה בקורס.
משחקים Unity
80 ש"א
תחום המשחקים הוא תעשייה עצומה בפני עצמה, קונסולות משחק ייעודיות ,פורטלים ואתרים, סמארטפונים וטאבלטים ועוד. המאפיין העיקרי הוא האינטראקטיביות, השחקן קובע באותו רגע לאן תלך הדמות או לאן תסתכל המצלמה. דוגמאות: FIFA, Unreal Tournament, Second Life, Half-Life ועוד. עקרונות וחשיבה לפיתוח Art למשחק, התייחסות מכיוון יצירת הצד האומנותי ותכנון משחק (ללא תכנות). Unity היא הפלטפורמה השולטת בשוק לפיתוח משחקים, כלי קל לייבא חומרים בתלת מימד מ- Maya ו-3DS MAX ולשלבם במשחק, יכולה לייצא ל- iPhone iPad ,Android ו -Windows.
עריכה וקומפוזיטינג
90 ש"א
נלמד עריכה וחשיבה קולנועית, דרך נכונה לערוך ולספר את הסיפור עצמו. נדבר על עקרונות עריכה ובימוי כמו גם על אלמנטים טכניים כגון ערוצים, פורמטים וקבצי עבודה. קומפוזיציה והעמדת פריים, שיטות צילום, כמו גם מושגים טכניים חשובים ופורמטים של קבצים ייעודיים. תוכנת After Effects היא התוכנה השולטת בשוק, סטנדרט בתעשייה, תוכנת קומפוזיטינג (שילוב וידאו חי עם יצירה בתלת מימד). במודול זה נלמד איך לשלב בין האלמנטים השונים, עבודה עם שכבות, אפקטים, טראקינג, טקסט, תיקוני צבע, ייצוא קבצים בפורמטים שונים למטרות שונות. קיים ביקוש גדול לעובדים בתחום עם יכולת עבודה גבוהה.
הדמיות Virtualization – 3DS Max + V-ray Autodesk
80 ש"א
הדמיות אדריכלות, הדמיות מוצר, רכב, פטנטים, סימולציות רפואיות. תחום רחב ומבוקש מאד, עיצוב והמחשה של דברים לפני ביצועם בעולם האמיתי. תמונות וסרטונים להמחשה יכולים לחסוך כסף רב לפני ייצור, כמו גם עזרה בשיווק ומכירות, ולכן תחום זה מאד מבוקש בעיקר עבור אדריכלים ומעצבי מוצר. 3DS max עם מנוע רנדר V-Ray הוא שילוב הכלים השולט וסטנדרט בתעשיית ההדמיות. MAX היא תוכנת תלת מימד מקיפה ואיכותית, קל לייבא תכניות אדריכליות או תכנוני מוצר לתוכנה ולצבוע בצורה איכותית. V-Ray נחשב סטנדרט בתעשייה, בייחוד בכל הנוגע להדמיות, הוא מנוע רנדר פוטוריאליסטי, בעל ספריה עשירה מאוד של חומרים ויכולת לתת את האווירה הנכונה, עם תאורה וחומרים ריאליסטים. התוצאה פשוט נראית אמיתית. מיועד גם לאדריכלים או למעצבי מוצר שרוצים להתמחות ביצירת הדמיות איכותיות.
פרויקט מונחה
60 ש"א
ליווי והנחיה ליצירת פרויקט גמר.


תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון 20
Autodesk Maya תלת מימד 160
מידול דמויות מתקדם 60
Concept Art 50
Adobe PhotoShop 40
Z-brush 70
אנימציה 3D מתקדם 120
משחקים Unity 80
עריכה וקומפוזיטינג 90
הדמיות Virtualization – 3DS Max + V-ray Autodesk 80
פרויקט מונחה 60
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 830
פרוייקט מעשי 350


שאלות ותשובות

בקורס אנימציה בתלת מימד אין דרישות קדם. ב-HackerU אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה ההזדמנות, גם אם לא השקעת בלימודים בתקופת התיכון או הפסיכומטרי. בלימודי אנימציה לומדים 20 שעות בקורס המקדים ולאחר מכן מתבצעת בחינת מיון שאותה צריך לעבור בציון של 70 ומעלה. מי שאינו צלח את שלב המיון יקבל החזר על הלימודים בשלב זה.

כן, בקורס אנימציה בתלת מימד ישנו פרוייקט מעשי בהיקף של 350 שעות.

כן, לימודי משחקים הם אחד מהתחומים הנלמדים בקורס אנימציה בתלת מימד.

כן, תחום המשחקים הינו תעשיה גדולה ועוצמתית. במהלך הקורס נלמד UNITY שהיא פלטפורמת פיתוח משחקים השולטת בשוק.

לומדים להשתמש בכל התוכנות הרלוונטיות לשוק העבודה.

אוטודסק מאיה, אדובי פוטושופ, זיבראש, אנימציה 3D מתקדם, VFX ,GAMING UNITY.

אנימטור המתמחה במגוון יישומים ותוכנות תלת מימד, מעצב אינטראקטיבי, תלתיסט ומעצב, מעצב תכני אנימציה ועורך וידאו, מודלינג בתלת מימד, הדמיות בתלת מימד, עיצוב משחקים בתלת מימד, אפטריסט, עיבוד תמונה בפוטושופ- ביצועיסט ועוד תפקידים רבים ומגוונים שבהם תוכל להשתלב בסיום המסלול. למעבר לכלי שכר לחץ כאן

חייג עכשיו
השאר פרטים