התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / בלוג / להשתלב בעולם ההייטק בעזרת לימודי ערב

main_blog_image

להשתלב בעולם ההייטק בעזרת לימודי ערב

קורסים מקצועיים במקצועות הממוחשבים, במסלול המותאם לאנשים עובדים תוך התאמה לדרישות השוק, הם מקפצה מתאימה למי שמחפש איך להיכנס לחברות הטכנולוגיה בצורה פרקטית

בשנים האחרונות מתחזקת המגמה אצל אלו המבקשים ללמוד קורס מחשבים במסלולים כאלו ואחרים של לימודי ערב.

הבחירה באותם קורסים מקצועיים במסלול של לימודי תעודה מגיעה מתוך מחשבה לעבור הכשרה ולהתמקצע, אך במקביל לנהל סדר יום שכולל עבודה קבועה בשעות הבוקר והצהריים. במציאות הכלכלית של היום, קשה עד בלתי אפשרי לעבוד במשרה חלקית או לוותר על עבודה, בשביל להקדיש את מרבית שעות היום ללימודים.

שיקול נוסף, נוגע להתאמה בין ההכשרה המקצועית וההסמכות במסגרת הלימודים, אל דרישות שוק העבודה. דרישות שוק העבודה כיום הן דינמיות ומשתנות לעיתים תכופות. אם ניקח קורסי מחשבים למשל, אז כל פיתוח חדש של חברת מייקרוסופט לדוגמה, גורם לעדכון ותוספת לדרישות השוק.

בנוסף, אנחנו כתלמידים וסטודנטים כבר לא ממהרים להעמיס על עצמנו ידע תיאורטי רחב, כמו שקורה במסגרת לימודים אקדמיים. אנו מספיק עמוסים בחיי היום יום שלנו ומעדיפים להסתפק בהכשרות והסמכות שדרושות לתפקידים בחברות השונות.

התוצאה של כל אלו היא שפע של קורסים מקצועיים המוצעים למגוון אוכלוסיות, במסלול של לימודי ערב. בין הנושאים הרבים ישנם גם מספר קורסי מחשבים שמועברים בשעות הערב במוסדות הלימודים.

אילו קורסי מחשבים נלמדים במסגרת לימודי ערב?

קורסים מקצועיים בתחום המחשבים אותם ניתן ללמוד בשעות הערב הינם:

 • קורס קידום אתרים – זה אולי נשמע כמו קורס שעוסק במיומנות פשוטה, של לקחת אתר אינטרנט ולקדם אותו ברשת. אך מי שמכיר את הדברים יותר מקרוב יודע, כי מדובר בתחום מורכב. כיום, קורס קידום אתרים איכותי יכשיר את תלמידיו לשלוט גם בכל הקשור לרשתות החברתיות, שוק הפרסום בדיגיטל והובלת קמפיינים.

  תחום זה הולך וצובר תאוצה. קורס איכותי יעניק לכם את הכלים לענות על הדרישות המתעדכנות לעיתים תכופות בתעשייה. בוגרי קידום אתרים מבוקשים כשכירים וכספקים חיצוניים עצמאיים בחברות מובילות, לקידום התכנים שלהן בקמפיינים ממומנים ואורגניים ב-Google. קורס מקיף יכשיר את חניכיו בכל הדרוש לקידום אורגני SEO ולבחינות ההסמכה בקידום ממומן PPC.

 • קורס QA -

  מקצוע נוסף שהפך למבוקש הוא בודק תוכנה בחברות וארגונים. אנשים מרקע ריאלי, המתעניינים בכל תחום התוכנה ושולטים במחשבים ובשפה האנגלית, יוכלו לעשות את הצעד הראשון שלהם בעולם ההייטק במקצוע זה.

  במהלך קורס בודקי תוכנה מתכוננים בצורה המיטבית לתפקיד. המטרה היא להכשיר איש QA שיופקד על ציר חשוב ביותר בשרשרת פיתוח ושיווק המוצר. בודק תוכנה נדרש להיות בעל כלים שיאפשרו לו לבחון תוכנה לעומק בכל המבחנים האפשריים. להריץ את כל הבדיקות ולשלוט בכל מה שעשוי להשתבש, כדי לאשר מוצר תקין ואיכותי.

  גם במקרה של קורסי מחשבים אלו בתחום בדיקות התוכנה, מדובר בהכשרה מקצועית המותאמת למקצוע נדרש בשוק העבודה, במהלך שעות הערב, עד להשתלבות בתחום ההייטק.

 • לימודי עיצוב גרפי –

  תחום העיצוב הגרפי, שבעבר היה קיים בעיקר בחברות הדפוס, הוצאות הספרים, העיתונות וכדומה, הפך כבר מזמן למקצוע הייטק מבוקש.

  קורס עיצוב גרפי במסלול של לימודי ערב יאפשר לתלמידים לעבור הכשרה מקצועית וגיבוש תיק עבודות איכותי ומגוון. תוצרים אלו שיופקו במהלך הקורס יאפשרו לבוגרים להשתלב בתפקידי מפתח בחברות, בכל הקשור לעיצוב באתרי האינטרנט ובקמפיינים הדיגיטליים השונים.

  בעלי זיקה לתחום האמנות, להם חוש יצירתי, יפגשו במהלך הקורס את התוכנות המובילות והנדרשות במשק. ההכשרה תהפוך אותם לכאלו השולטים בתוכנות ומגיעים בעזרתם לתוצאות הרצויות ביעילות ומקצועיות.


פוסטים קשורים

עולם האופליין
איך עולם האופליין איבד את המגע שלו אל מול השיווק באינטרנט שמוליק דורינבאום
AR_Market_Thumb
כיצד מציאות מדומה ומציאות רבודה משנות את עולם האנימציה והפרסום? אור קורץ
קורס סי שארפ
קורס C SHARP עומר אביעד
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים ממומן מה זה אומר? מעיין סבן
לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

סרטון קורס שיווק באינטרנט סרטון קורס שיווק באינטרנט
חייג עכשיו
השאר פרטים