דף הבית / בלוג / קידום אתרים ושיווק באינטרנט
קידום אתרים ושיווק באינטרנט

קידום אתרים ושיווק באינטרנט

עודכן בתאריך: 07-02-2019

נכון לשנים האחרונות רוב האנשים בישראל וברחבי העולם מחוברים לרשת הווירטואלית המקוונת ועושים בה שימוש בתדירות יומיומית.

נתון זה הוביל לכך שאמצעי השיווק והפרסום העיקריים והאפקטיביים ביותר מצויים גם הם באינטרנט והדרך הטובה ביותר למקסום חשיפה במינימום זמן ותקציב היא על ידי פרסום, שיווק וקידום אתרים ברשת האינטרנט. לימודי ניו מדיה הם הדבר החם של השנים האחרונות ופותחים לכם צוהר לעולם מרתק.

מקצוע העתיד – קידום אתרים ושיווק באינטרנט

שיווק וקידום הן פעולות שמוגדרות כחובה לכל עסק שמעוניין להצליח בדרכו העסקית. קורס שיווק באינטרנט המוצע על ידי מרכז הידע וההכשרה של HackerU הוא קורס שמספק הכשרה מקצועית הן מההיבט התיאורטי והן מההיבט היישומי בכל הקשור אל אמצעי הפרסום והשיווק באינטרנט. הקורס מכיל את כל הטכניקות, התוכנות והכלים הקשורים אל עולם הפרסום והשיווק באינטרנט.

במסגרת הקורס הסטודנטים ייחשפו לשיטות שונות בתחום קידום אתרים ושיווק באינטרנט, דבר שיכלול קידום המותאם לקהלי יעד ספציפיים, יחסי ציבור ברשת, בניית מוניטין לעסק קטן כגדול, בניית קמפיינים ברשתות החברתיות ובגוגל אדוורדס, מכירות ברשת ואפשרויות הכנסה באמצעות רשת האינטרנט. כמו כן הסטודנטים ילמדו אסטרטגיות שיווק שונות, הקמה וניהול של מסעות פרסום באינטרנט, קידום אורגני וממומן, שיווק במדיות החברתיות וקידום אתרים במובייל.

קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט במרכז ההכשרה של HackerU הוא קורס משולב שכולל קידום אתרים ושיווק באינטרנט, קידום ופרסום ברשתות החברתיות המוכרות והפופולאריות ביותר וכן כל הקשור אל פרסום ומכירות באמצעות האינטרנט. מסלול לימוד מתקדם וחדשני זה מכיל את כל שיש לדעת על מנת להצליח ולהתברג בתעשיית השיווק והפרסום בעידן הניו מדיה. האפשרויות התעסוקתיות הקיימות לאחר סיום הקורס הם השתלבות במקומות עבודה שונים בתפקיד מנהלי מדיה חברתית, מנהלי שיווק דיגיטאלי, מקדמי אתרים ועוד.

קידום אתרים ושיווק באינטרנט – מה הוא כולל

המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק HackerU מזמין את המתעניינים לשלב המיון של קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט. באם המועמד עבר את השלב הראשון הוא יקבל מלגה מכובדת לקורס המלא, התחייבות לעבודה בסיום הקורס, הכנה למבחני ההסמכה הבינלאומיים של Google ואפשרות להשלמת השכלה אקדמאית באוניברסיטאות בינלאומיות שונות. הלימודים מוצעים במתכונת של לימודי ערב או בוקר, במתכונת של 500 שעות לימוד אקדמאיות ו- 100 שעות הכנת פרוייקט מעשי. (שלב המיון כולל 20 שעות לימוד אקדמאיות).

במסגרת שלב לימודי המיון של הקורס המועמדים ילמדו אודות תפקיד השיווק באינטרנט, מהן פלטפורמות הפרסום הקיימות כיום, מונחים חשובים בעולם הפרסום והשיווק האינטרנטי, מבוא לקידום אתרים אורגני וממומן, מבואות לקידום ופרסום ברשתות החברתיות. באם המועמדים יצלחו בחלק זה של הקורס הם יתחילו ללמוד את החלק הארי של הקורס שיכלול את כל הקשור אל בנייה והקמה של אתר תדמיתי בפלטפורמת הוורדפרס, שיווק ופרסום האתר ועבודה אל מול בוני אתרים ואנשי מקצוע נוספים המשתייכים אל תחום השיווק, הפרסום והקידום באינטרנט.

קורס קידום אתרים יכלול הסבר אודות מהו מנוע חיפוש, אסטרטגיות שיווק שונות בגוגל, עדכונים שגוגל הוציא בעת האחרונה, תוספים שונים לדפדפן, אופטימיזציה חיצונית ופנימית, שיתופי פעולה, שימוש באחד הכלים החיוניים ביותר לקידום אתרי אינטרנט כיום, ה-GOOGLE ANALYTICS, משמעות התוכן בקידום ועוד. בנוסף, הסטודנט ילמד לנהל ולקדם אתרי אינטרנט במובייל, שיווק ופרסום באמצעות הרשתות החברתיות המובילות, הכרת אפיקי פרסום שונים בכל הרשתות החברתיות, תוכניות שותפים (AFFILIATE), מערכות ניטור ברשת, גוגל ADSENSE, פרסום במדיה, כולל שטחי פרסום וחלוקה נכונה של תקציבי פרסום, היבטים משפטיים ועוד.

מעוניינים לעבוד במקצוע מוביל בתחום שיווק ופרסום באינטרנט? HackerU מזמינים אתכם להצטרף אל המסלול המתקדם והמקיף ביותר של קורס שיווק באינטרנט שיאפשר גם לכם להשתלב בסיומו בעולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי באותו מקצוע מוביל בו אתם מעוניינים.

קורס שיווק דיגיטלי - קורס קידום אתרים, רשתות חברתיות, פרסום ומכירות באינטרנט בהאקריו שמוכר על-ידי משרד התמ"ת. ניתן לשלם עבורו עם פקדון חיילים משוחררים.

למידע נוסף על קורס קידום אתרים של HackerU.


פוסטים קשורים

מה צריך משווק דיגיטלי למציאת עבודה

מה צריך בוגר קורס דיגיטל בשביל למצוא עבודה?

אור פיאלקוב
הסיבות ללמוד שיווק דיגיטלי

כל הסיבות ללמוד שיווק דיגיטלי (ולא כי "בא לי")

איתמר מרילוס
digital-marketing

תחום השיווק בדיגיטל - מוגזם או מקבל את הערכה הראויה לו?

סער כהן
קידום אתרים

דגשים חשובים לקידום אורגני בשנת 2021

דניאל זריהן
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים