התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / קורס עיצוב גרפי

לקריאת הסילבוס המלא לחץ על קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי הוא תחום מבוקש מאוד בארץ ובעולם, קורס עיצוב גרפי מכשיר את הסטודנט לפתח ולהוציא לפועל את כל מה שעובר במוחו הקריאטיבי והיצירתי.

מדוע כדאי לבחור בקורס עיצוב גרפי? 

קורס עיצוב גרפי מאפשר לכם ליצור עיצובים גרפיים אשר ניתן לראות בכל מקום. אם זה בטלוויזיה, בשלטי חוצות, באתרי אינטרנט, על גבי כרזות, פלאיירים, כרטיסי ביקור, פרסומות ועוד'... קורס עיצוב גרפי מגלה את הכישרון הטמון בכל סטודנט וסטודנט ומקנה כלים להתפתחות מעבר ליכולות הבסיסיות או המולדות. 

קורס גרפיקה של HackerU פותח בפניכם את הדלת לשוק העבודה בתחום העיצוב. הידע שצובר הסטודנט במהלך הלימודים מקנה לו את האפשרות להשתמש בו בעת ביצוע בפועל של העבודה.

קורס עיצוב גרפי – מתפשט לכל רובד החברה 

עם השנים ניכרת יותר ויותר עלייה ברצון לרכוש ידע בכל הנוגע ללימוד עצמי או ע"י קורס את נושא העיצוב הגרפי. עיצוב גרפי ממוחשב עם תחום עם ביקוש גובר ורלוונטי תמיד. לימודי עיצוב גרפי מתאימים לכל גיל וגיל, מצעירים בתיכון דרך חיילים משוחררים , בעלי מקצוע שמעוניינים לשנות כיוון ומקצוע או להעשיר את הידע שלהם בעוד גוון מקצועי אהוב. ועד לבני גיל הזהב ששמחים לעבור קורס גרפיקה לאוו דווקא לשם עשיית כסף אלא  לשם הנשמה ולעיתים אף בכדי למלא את הזמן הפנוי בפנסיה.

קורס עיצוב גרפי – למה דווקא בהאקריו? 

קורס עיצוב גרפי במרכז ההשמה והלימוד HackerU  מכין את הסטודנט לשוק הסואן בעולם ההייטק בכלל ובתחום הפרסום והשיווק בפרט.

היתרונות של קורס עיצוב גרפי ממוחשב בהאקר יו הינן:

  • מיון של 4 מפגשים של קדם קורס גרפיקה בהם בודקים את התאמת המועמדים מבחינת יכולת עיצובית, גישה לתחום העיצוב ותוכנות מחשב וידע מינימאלי על התחום.
  • בסוף המיון מגיש המועמד תיק עבודות למבחן ההתאמה.
  • במידה ולא עבר מקבל את כספו חזרה.
  • בקורס עיצוב גרפי של האקר יו, ייהנה הסטודנט החדש ממרצים בעלי ידע מרשים, עם ניסיון עשיר ומוכח בתעשייה. המרצים איתמר צוקרמן וגליה צור מקנים יחס אישי וחם לאורך כל הדרך.
  • לקוחות הסטודיו הינן אתגר גדול ואמיתי שכן רק כך יוכל הסטודנט לחוות מהי עבודה אמיתית כמעצב גרפי בסטודיו לעיצוב גרפי. ויהיה מוכן לתפוס את מקומו באחת מחברות העיצוב והפרסום הרבות המצויות בשוק.
  • הדפסת תיק עבודות ללא עלות. תיק העבודות השמן, האטרקטיבי והייצוגי יבנה עם המרצים איתמר צוקרמן וגליה צור במהלך הקורס, תיק זה יהיה כרטיס הביקור שלכם אשר ימשוך את תשומת ליבם של בעלי עסקים שונים אשר יחפצו בשירותכם.
  • בסיומו של קורס עיצוב גרפי יינתן סיוע לסטודנט במציאת עבודה בשוק הפורה הנ"ל.

קורס עיצוב גרפי – האקר יו מסייעת במציאת עבודה 

גם אם סיימתם קורס גרפיקה והתקשיתם במציאת עבודה, נציגי מרכז ההשמה של האקר יו ישמחו לסייע לכם במציאת תעסוקה מתאימה שתפתח לכם את הדלת לאחר סיום קורס עיצוב גרפי. נציגי מרכז ההשמה של האקר יו מקושרים עם הרבה חברות הייטק, חברות פרסום ושיווק אשר פונות להאקר יו בבקשה להעסקת עובדים חדשים ומיומנים. וזאת בידיעה מראש כי מי שמסיים את לימודיו בהאקר יו נחשב כפוטנציאל מיידי כעובד חדש ומיומן המוכן בוודאות מבחינה מקצועית לשוק העבודה בתחום הנרכש.

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
חייג עכשיו
השאר פרטים