הקורסים שלנו עכשיו גם אונליין

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות


HackerU העולמית

ל- HackerU פריסה עולמית הכוללת שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בארה"ב, הודו ואירופה. במסגרת שיתוף הפעולה HackerU מציעה מסלולי לימוד שונים כדוגמת: סייבר ואבטחת מידע, שיווק דיגיטלי, UI\UX ועוד.

קרא עוד 

HackerU לעסקים

HackerU-Pro החטיבה העסקית של HackerU מתמחה בהכשרה מקצועית בתחומי ההייטק והעיצוב השונים. מתן ייעוץ מקצועי לעסקים וגופים ממשלתיים בנושאים טכנולוגיים מגוונים.

קרא עוד 

היתרונות ללומדים בהאקריו

שיטת מיון ייחודית

שיטת מיון ייחודית לזיהוי והתאמת כישוריך בתחומי ההייטק הכוללת התנסות מעשית ללא סיכון כספי

שיטת המיון
ללמוד מהבית מקצוע Online

קורסים אונליין הישר בשידור LIVE למחשב שלכם בבית. אותם מסלולי הלימוד והתכנים עם הטכנולוגיה האיכותית והטובה ביותר.

סגל מרצים מנצח

סגל הוראה המתמחה במקצועות ההייטק המבוקשים בניהם מנהלים בכירים בחברות הייטק, יזמים ועצמאיים בעלי חברות וניסיון מעשי רב שנים. אחרת איך תלמדו את הפרקטיקה הנדרשת בשוק העבודה?

מיהם המרצים?
מלגת לימודים והתחייבות חוזית לעבודה

מאות מעסיקים, מנכל"ים, סמנכל"ים ומנהלות משאבי אנוש מהחברות הגדולות בשוק שעובדים איתנו כדי למצוא לכם עבודה בסיום הלימודים! סטודנט שעבר בהצלחה את שלב המיון יקבל התחייבות חוזית לעבודה ומלגת לימודים עד ₪7,000 גובה המלגה תלוי במסלול ההכשרה שבחרת

מי מעסיק את הבוגרים שלנו?
תוכנית לימודים מקיפה

הקורסים המקיפים והפרקטיים ביותר מבחינת כמות שעות ותכנים המותאמים לשוק העבודה

מה לומדים?
מיקום מרכזי

קל להגיע וקל לחזור, ארבעה סניפים בערים מרכזיות רמת גן, חיפה, רק 5 דקות מתחנת הרכבת

איפה אנחנו יושבים?
פריסה עולמית

שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות מובילות ברחבי ארה"ב, הודו ואירופה

לומדים בראש שקט!

קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל-60 תשלומים ללא ריבית

תמונה לסרטון תדמית ראשי של מכללת האקריו עוד קצת מידע

איך זה עובד?

HackerU מקיימת קשרי עבודה ענפים עם למעלה מ- 1300 חברות ברחבי הארץ ובעצם משמשת כקרש קפיצה לעולם ההייטק. חברות רבות כבר יודעות שב– HackerU הן יכולות למצוא כוח אדם מקצועי, מיומן ואיכותי בעל ידע פרקטי ויישומי לעבודה. ל-HackerU שיתופי פעולה ברחבי העולם, שם היא מלמדת את קורסי סייבר ואבטחת מידע ושיווק דיגיטלי באוניברסיטאות המובילות בארה"ב, הודו ואירופה.

התהליך מתחיל מראיון טלפוני ופגישה אישית עם יועץ לימודים המכוון את המועמד לקורס המתאים לו ביותר וממשיך לשלב המיון שנע בין 20 ל-35 שעות בו ניתן להתנסות בתכנים השונים ולבדוק האם ישנה התאמה בין המועמד לבין מסלול הלימודים הנבחר. שלב המיון הינו ללא כל סיכון כספי מצד המועמד. במידה והמועמד אינו עובר את מבחן סיום שלב המיון או לחלופין מחליט כי התחום אינו מתאים לו והוא לא מעוניין להמשיך ללמוד - שכר הלימוד יוחזר לו במלואו.

במידה והמועמד עובר את שלב המיון בהצלחה ומעוניין להמשיך לקורס המלא, ייחתם מולו חוזה השמה ויקבל מלגת לימודים עד 10,000 ₪ תלוי במסלול אותו הוא מעוניין ללמוד. מטרתנו העיקרית היא להביא כמה שיותר בוגרים ישירות אל עולם ההייטק בעזרת סגל מרצים מהמוביל בתחום ומערך לימודים מקיף ומקצועי הנותן לכל סטודנט את ארגז הכלים הנחוץ לו לפרוץ לעולם ההייטק.

התהליך שלנו

1
פגישת ייעוץ

בפגישה נערך ראיון אישי עם המועמד, אנו בודקים את הרקע שלו ואת יכולת ההשתלבות שלו בתעשייה

2
קורס מיון

שלב זה אורך בין 20-35 שעות על מנת לבדוק את יכולות המועמד ללימודי המשך ולהשמה בעבודה. לא עברת את שלב המיון ? תקבל החזר כספי של שכר הלימוד ששילמת

3
ללכת על בטוח

אחרי שעברת את שלב המיון בהצלחה ונשמת לרווחה, תקבל התחייבות חוזית לעבודה ומלגת לימודים עד 7,000 ₪ תלוי במסלול שבחרת

4
מתחילים ללמוד

הלימודים אצלנו פרקטיים ומטרתם לשלב את הבוגרים שלנו בתעשייה, לצורך זה תוכנית הלימודים שלנו היא המקצועית והמקיפה ביותר ובזכותה אנחנו מספר אחת בהשמת בוגרים בהייטק

קביעת פגישת ייעוץ
שיחה
צ'ט
לפרטים