דף הבית / רשתות מחשבים

לקריאת הסילבוס המלא של קורס ניהול רשתות 

כאשר אנחנו מעוניינים לבצע בדיקות ולמדוד את הביצועים של רשתות מחשבים, ישנם כלים אשר אנחנו יכולים להשתמש בהם ככלי ניהול רשתות מחשבים. כאשר אנחנו משתמשים בכלים אשר מספקים לנו מידע על ניהול רשתות מחשבים אנחנו יכולים למדוד ולדעת האם הביצועים של רשתות מחשבים הם יעילים או לא יעילים. הכלים לניהול רשתות מחשבים מספקים מידע בזמן אמת וגם דוחות תעבורת נתונים ברשת .

כלים לניהול רשתות מחשבים

Micro Network Management Tool

פיקוח על רשתות מחשבים זהו המרכיב העיקרי אשר מאפיין את הכלי המפורסם הזה, הכלי מאגד ותופס נתונים רבים מתוך כל רשתות מחשבים. לכלי הזה קיימת תכונה עיקרית אשר מאוד חשובה לניהול רשתות מחשבים.

ניתוח פרוטוקולים ניהול רשתות מחשבים ברמה אחרת 

מה שהיא עושה בעצם זה ניתוח פרוטוקולים תוך כדי לכידה של מידע אשר עובר בנתיב בזמן אמת בתוך רשתות מחשבים. למעשה, בעזרת האופציה של לכידת נתונים בתוך רשתות מחשבים אפשר ללמוד הרבה יותר על התפקוד והביצועים ברשת, וכך גם לפתור את הבעיות אשר קיימות ברשתות מחשבים. הכלי הזה הוא פשוט, חזק וחופשי לשימוש. 

איפה אפשר למצוא את הכלי לניהול רשתות מחשבים ?

אפשר להוריד את הכלי באתר הרשמי של התוכנה. הפלטפורמות אשר הכלי תומך: Windows XP, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2003, Windows Vistaו-Windows 7. הכלי תואם עם מערכות של 64 סיביות.

Smart Network Management Tool

מלבד ניטור רשתות מחשבים, אפשרי להריץ בדיקות בעזרת הכלי הזה. ישנם כלי ניהול רשתות מחשבים שונים אשר כל שימוש מחדש תצטרכו למלא את הפרטים של מנהל רשת. בעזרת הכלי הזה יש אפשרות להתאים בצורה אישית את התצוגות הטופולוגיות בעזרת עצמכם, זהו ערך מוסף מאוד מעניין והוא מוסיף לערך התפקוד של התוכנה.

ישנם מאפיינם נוספים לכלי ניהול רשתות מחשבים למשל, יש אפשרות לפקח על הרשת בזמן אמת או להציג את כל מדדי הביצועים של הרשת על גבי גרפים. יש להוסיף את הכלי הנוסף הזה ( Simple Network Management Protocol (SNMP.

ישנה אפשרות להוסיף עדכונים שונים והודעות של בעיות על גבי הרשת בעזרת : דואר אלקטרוני, SMS ועוד. אגב, הכלי הזה הינו כלי בתשלום. אם אתם מעוניינים להשתמש בכלי הזה, אפשר להוריד גרסת ניסיון ללא תשלום.

ישנם כלים רבים אשר נמצאים ברשת לניהול רשתות מחשבים חשוב מאוד להסתכל על כמה פרמטרים חשובים ופונקציונאליות שונות לדוגמה: מיפוי טופולוגיה בהתאמה אישית, אם זה חינם או לא, הודעות שונות ועוד...

להמשך קריאה לסילבוס של קורס ניהול רשתות

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים