דף הבית / קורס NET.

דוט נט נחשב לאחד מהמסלולים המבוקשים ביותר בתחום לימודי פיתוח תוכנה. אז על מה בכלל מדובר? .Net זוהי מערכת שבה ניתן לתכנת ולבנות אפליקציות ותוכנות, גם לאתרים וגם למובייל. היא עובדת עם מספר שפות תכנות שונות, כמו C#, VB.NET, C++ ו-F#. ברוב המקרים ההתמקדות הראשית היא בשפת ה-C#.


מה זה דוט נט?

עובדות חשובות על התחום

אז ממש רגע לפני שאתם מתעניינים בתחום הזה, יש לא מעט שאלות שתמיד צצות לאנשים, לכן החלטתי לרכז את השאלות והמיתוסים הפופולריים ביותר:

 • 1. "המערכת הזאת נועדה רק למחשב ולווינדוס"
  אז זהו, שכבר לא, ההנחה הזאת הייתה נכונה בעבר. אבל כיום, ובעיקר בזכות .Net Core יש לנו את הכלים על מנת לייצר ולבנות אפליקציות גם לווינדוס, גם ל-Mac OS X וגם ללינוקס.
 • 2. "האם יש קשר בין דוט נט לבין עולם הקוד הפתוח?"
  אחד הדברים הכי חשובים כרגע בעולם התכנות ובכללי בתעשיית ההייטק, הוא הקוד הפתוח, האם אפשר לעבוד איתו, או שלא? אז בגדול – כל מפתח יוכל לעבוד עם מספר חלקים בדוט נט בעזרת קוד פתוח.
 • 3. "מה השפה המרכזית של .Net?"
  C# היא למעשה השפה המרכזית בה משתמשים בדוט נט. אחת משפות התכנות הפופולריות כיום בהייטק, איתה אפשר לעשות מספר פעולות ופונקציות, היא למעשה נחשב לתכנות מובנה-עצמים, שבה משתמשים באובייקטים על מנת לתכנת. בשיטה זו קיימת הפרדה בין המימוש הפנימי לבין הממשק החיצוני של המחלקה, בדומה לצורת העיצוב של מכשירים רבים.

ברגע שתריצו חיפוש קצרצר בגוגל על "דוט נט למתחילים" תוכלו לקבל עוד קצת מושגים שקשורים לתעשייה ולשוק, כל מה שהסברתי בו הוא אך ורק פירור בתוך העולם התכנות.

"אני בכלל מתאים לתחום הזה?"

נכון שיש המון התלבטויות לפני שבוחרים מקצוע מסוים, לרבות לימודי net., בטח כשזה קשור לקריירה, בטח ובטח כשהיא אמורה להיות ארוכת טווח ולפחות לכמה שנים טובות. בגלל זה אני אומר: "קריירה זה לא נטו הכסף שתרוויח, אלא הרבה מעבר לכך". נכון, במגוון המקצועות השונים אפשר להרוויח סכומים מאוד מכובדים, לא משנה במה תבחר. את זאת אפשר לראות בעזרת מחשבון השכר שלנו.

לפני הכל, אתה צריך לבדוק אם יש לך את האופי בשביל כך. עולם ההייטק אולי נשמע חלומי, אך נדרש ממך כל כך הרבה ברגע שאתה מגיע אליו. חשבתי על התכונות שאתה די חייב שיהיו לך על מנת להיכנס לעולם הזה:

 • היכולת והסבלנות ללמוד –אולי סיימת עכשיו את התואר, הקורס או כל דבר אחר. אבל זה לא אומר שאתה יודע הכל, אתה צריך להיות בן אדם שמגיע למקום העבודה עם המחשבה של: "אני יכול (וצריך) ללמוד כמה שיותר, מכולם ולשים את האגו בצד".
 • לפתור בעיות – ברגע שתיכנס לתעשייה, תבין שיהיו לא מעט "רגעי משבר", זה יכול להיות באג בתוכנה, זה יכול להיות סתם טבלת אקסל שהסתבכה, או אפילו שהחלב במקרר נגמר (חס וחלילה), תצטרך לדעת איך לנתח את הסיטואציה בצורה הטובה והסבלנית ביותר וכמובן – איך לפתור אותה. יש לך את היכולת הזאת? מצוין! זה כבד עוד צעד בשביל להבין אם אתה מתאים לעולם ההייטק.
 • תשוקה לעבודה – בכל רגע תצטרך להיות חדור מוטיבציה ועם הרצון להוכיח את עצמך כמה שיותר, להראות שאתה באמת אוהב את המקצוע הזה. כי אם תגיע בכל יום למצב של: "נו, עוד יום", ככל הנראה תבין מהר מאוד שהתחום הזה לא בשבילך.
 • להיות חיוב (רוב הזמן) – להיות הבן אדם ה"מוריד" במשרד, שתמיד מבואס כשמתקבלת משימה, הזה שתמיד יקטין ראש הוא זה בסופו של דבר שישנא את מקום העבודה. לכן, חשוב שאתה תהייה בן אדם חיובי ואפילו חייכן עם אנרגיות טובות. כזה שיהיה כיף לעבוד איתו.
 • יכולת מתמטיות – אם אתה אחד כזה שמקבל התקף חרדה מרק לשמוע את המושג: "מתמטיקה", אולי כדאי שתשקול כיוון אחר, נכון שביום יום לא תצטרך להתעסק בכך, אבל חשיבה מתמטית מהווה חלק חשוב מעולם ההייטק.
 • אהבה למחשב – לא, אין באמת קשר בין גיימינג, צפייה בנטפליקס וגלישה בפייסבוק ליכולת שלך להיות מתכנת, אבל כן חשוב שכל העולם הטכנולוגיה לא יהיה זר עבורך. כי בכל זאת, אתה תצטרך לבלות איתו המון (בלשון המעטה) שעות בעבודה העתידית שלך.

לפעמים יש גם קיצורי דרך להצלחה שלך

"מה המסלול המושלם בשביל להגיע לתחום הדוט נט?"

אחת השאלות היותר נפוצות היום בעולם הקריירה היא: "איך אני יכול להיות מתכנת?". אז אחרי שהבנת מה באמת חשוב בשביל להפוך אחד כזה ועל הדרך הבנת על קצה המזלג איך עולם הדוט נט קשור לכך, אתה רוצה לדעת איך באמת מגיעים לתעשייה הזאת. האם כדאי להגיע לאוניברסיטה, או לעשות לימודי פיתוח תוכנה דרך אחד ממרכזי ההכשרה שקיימים בארץ?

קודם כל, תמיד יש את האופציה הקלאסית והמוכרת, מה זה אומר? אם אין לך תעודת בגרות מרשימה במיוחד, זה אומר תצטרך לעבוד עליה קשה, להירשם למספר קורסים, בעיקר במתמטיקה ואנגלית ולשפר לעצמך את הממוצע בצורה דרסטית.

מיד אחר כך, תצטרך לגשת לפסיכומטרי, זוכרים את הבוחן הכיפי הזה? אותו אחד שגוזל כל כך הרבה זמן ואנרגיות, אני בעצמי הכרתי חבר שניגש פעמים אליו (כשבראשון הוא קיבל 720 והיה צריך 725!), הוא שיפר ואחרי כמה זמן הבין אותם לימודים שהוא עבד כל כך קשה על מנת להתקבל אליהם, לא רלוונטיים בשבילו.

שיפרת את הבגרויות? אחלה, הוצאת ציון מרשים בפסיכומטרי? מרשים! כל זה לקח לך בערך כמעט שנתיים, אם לא יותר. עכשיו מתחיל הכיף האמיתי, בו תצטרך לשלוח בקשות להצטרפות למכללות ולאוניברסיטאיות השונות, תצטרך לחסוך לעצמך הרבה כסף לפני כן, גם אם תקבל מספר מלגות או מימון מההורים, זוהי ממש לא תקופה קלה או כיפית.

הזמן הממוצע בלימודי מדעי המחשב עומד על 3-4 שנים, בהם תצטרך לעבוד קשה, ללמוד בלי סוף ולנסות לקבל את כל הכלים הרלוונטיים שיוכלו לעזור לך בשוק העבודה.

אבל, יש גם צד חיובי, היום גם אפשר אחרת, אתה מעוניין באמת להגיע לתחום ההייטק? מעוניין באמת להגיע לעולם המדהים הזה? כיום אפשר לקחת קורס דוט נט. בו לומדים ומקבלים את כל הכלים והחשובים על מנת להשתלב בתעשיית ההייטק. ומעבר לכך, כל הלימודים מתרכזים בפרקטיקה, זאת אומרת, שכל מה שתלמד ותעיין בו יהיה רלוונטי. כמובן, שתוכל להיות מוכשר בזמן קצר יותר, לעומת התהליך של ה-5-6 שנים במידה ותבחר במוסד אקדמאי.

היתרונות בלימודי פיתוח תוכנה ב- Dot Net ב- HackerU:

 • קורס פיתוח המתאים גם לחסרי רקע, בעלי פוטנציאל וקליטה טובה.
 • קורס המשלב: C# ,ASP.NET, AJAX, AZURE, SHAREPOINT, פיתוח אפליקציות ל- Windows 8 ועוד.
 • הכנה למבחן ההסמכה הבינלאומי MCSD של מיקרוסופט.
 • קורס ערב המתקיים פעמיים בשבוע ומתאים לאנשים עובדים.
 • התחייבות לעבודה לבוגרים.
 • ניסית ולא הצלחת? קבל את כספך חזרה בסיום שלב המיון.
 • מלגה של 7,000 ש"ח לעוברים את שלב המיון.
 • צוות מרצים מהתעשייה מהמובילים בתחום.


לעמוד קורס לימודי net. ולקריאת הסילבוס לחץ>>


התקשרו עכשיו לקבלת פרטים, או צרו איתנו קשר בטופס בצד שמאל ונציג יחזור אליכם בהקדם.

לסיכום, אתה רוצה להגיע לעולם ההייטק? כל הכבוד, אז אם הבנת שיש לך את הראש בשביל כך ואת הרצון בשביל זה. תבין במה כרוכים הלימודים, הן בפן הכלכלי והן בפן המקצועי, ברגע שתעשה מספיק חושב ותגיד: "לימודי פיתוח תוכנה הם בדיוק בשבילי". זה אומר שהגיע הזמן לקחת את עצמך בידיים ופשוט להירשם ולבחור את התחום שלך בהייטק, זה יכול להיות לימודי .net, זה יכול להיות פיתוח אתרים, או דבר אחר שתרגיש את התשוקה והסקרנות לגביו.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים