דף הבית / לימודי תלת מימד

תלת מימד הינה פלטפורמה אשר החלה את דרכה בסוף שנות ה – 90 ובתחילת שנות האלפיים וכיום הפכה לפלטפורמה פופולארית במיוחד, אם זה בסרטי קולנוע, ספרים, הדמיות ועוד. בתקופה האחרונה ניתן לראות כיצד הפלטפורמה החלה להיות הרבה יותר מפתחת וכיצד רבים בוחרים להשתמש בה לצרכים שונים ומגוונים מאוד. לכן, כיום ניתן לראות ביקוש רב לבוגרים של לימודי תלת מימד, גם בישראל וגם בחו"ל. בוגרים אלו מצליחים להשתלב היטב בעבודות יוקרתיות ולתפוס משרות מכובדות המעניקות להם יתרונות רבים מאוד ועבודה מאתגרת ומעניינת במיוחד המלאה בסיפוק עצום.

מה חשוב לבדוק לפני בחירת לימודי תלת מימד

לפני שאתם נרשמים אל קורס תלת מימד בידקו היטב את הקורס ובדקו כל פרט ופרט בו. בדקו עם איזו תוכנה אתם לומדים, בדקו מיהם המרצים המעבירים את הלימודים, בידקו מה המוניטין של המכללה בתחום, חפשו חוות דעת והמלצות מתלמידים קודמים ובצעו כל בדיקה שאתם יכולים על מנת להיות בטוחים ללא כל ספק כי מדובר בלימודים אשר יאפשרו לכם להשתלב בעבודה בתחום בצורה הטובה ביותר. לימודים שיעניקו לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בנושא תל מימד, החל מאפיון העבודה ועד להגשתה בפועל, כל שלב ושלב עד לתוצאה הסופית המרשימה שתעלה לכם את המוניטין בתחום.

לצפייה בסיליבוס הקורס המלא של HackerU לחצו על לימודי אנימציה

מגוון רחב של אפשרויות עבודה

כאמור, לאחר סיום לימודי תלת מימד אתם יכולים להשתלב במגוון רחב מאוד של מקומות עבודה שונים ומגוונים בארץ וברחבי העולם. מקומות העבודה הללו לרוב דורשים לראות בראיון העבודה תיק עבודות שלכם. אם אין לכם ניסיון קודם ורק עתה סיימתם את הלימודים תוכלו להראות את העבודות אותן ביצעתם במסגרת העבודה המעשית במהלך הלימודים. העבודה המעשית היא למעשה פרויקט סיום הכולל בתוכו את כל מה שלמדתם ומאפשר לכם להגיש תוצאה סופית של עבודת תלת מימד ייחודית ומקורית.

בנוסף לעבודה כשכירים בתחום, תוכלו לעסוק בתחום כעצמאיים ולעבוד כפרילנסרית עם חברות שונות כך שתוכלו לזכות גם לחופש תעסוקה, לנוחיות ולחיים עצמאיים אשר רבים חולמים עליהם יום – יום, שעה – שעה.

לצפייה בדוגמאות של עבודות בתלת מימד שנעשו ע"י תלמידי ובוגרי לימודי תלת מימד ב – HackerU  לחצו על עבודות סטודנטים בתלת מימד

קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-Zbrush של האקריו מוכר לפקדון חיילים משוחררים (סניף רמת גן בלבד).

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים