דף הבית / בניית אתר וורדפרס

יש לך עסק ואתה רוצה להיות נוכח באינטרנט? השלב הראשון הוא בניית אתר. מערכת וודרפרס מאפשרת לך להשיק אתר אינטרנט באופן מיידי ובחינם. אחת הסיבות שבגללן המערכת כל כך פופולארית היא תבניות חינמיות הרבות שלה שמאפשרות למשתמשים לארגן ולערוך בקלות את הקוד להתאמה אישית.

ממשק העריכה של המערכת פשוט לשימוש ולכן אין צורך לדעת קוד עריכה אחר, אך כדי ליצור מראה ייחודי לאתר יש אפשרות לשלב תבניות עיצוב של HTML ו- Css. Wordpress תומכת בתגיות בתוכן (Meta tags) מה שהופך אותה לאידיאלית עבור אתרים שרוצים לייעל את הדירוג שלהם במנועי החיפוש.

בתחילת דרכה וורדפרס שימשה בעיקר כפלטפורמה לבלוגים אבל עם הזמן התפתחה לשימוש כמערכת תוכן מלאה, באמצעות אלפי תוספים, יישומונים וערכות נושא.

כיצד עובדת המערכת?

Wordpress היא מערכת קוד פתוחה נוחה לניהול תוכן (CMS) בבלוגים ואתרי אינטרנט. המערכת מציעה כלי ניהול אינטואיטיביים ותכונות עיצוב מתוחכמות שבאמצעותם מערכת פיתוח האתר היא קלה ופשוטה למשתמש. בנוסף, המערכת מאפשרת ליצור דפי אינטרנט באתר בצורה היררכית ולאכלס אותם עם תוכן רלוונטי.

הפונקציות המרכזיות של וורדפרס היא ניהול תוכן באתר האינטרנט. באמצעות מערכת ניהול זו ניתן לנהל את כל התוכן שקיים באתר:

  • טקסט
  • תמונות
  • וידאו
  • קישורים
  • פוסטים בבלוגים ועוד

בניית אתר בעזרת המערכת של וורדפרס מיועדת למנהלי אתרים. המערכת מציעה מצד אחת נוחות תפעולית לאתר ומצד שני הוזלה משמעותית של תהליך בניית והתחזוקה של האתר שכן היא חינמית ברובה ורק עיצובים מיוחדים ותוספים בודדים הם בתשלום.

יתרונות של בניית אתר Wordpress

בעל האתר יכול לערוך לבד את האתר, השימוש במערכת הוא פשוט ומאפשר לפתח אתר אינטרנט באיכות גבוהה ובעל מראה מקצועי. ממשק המערכת מבוסס אינטרנט ולכן אפשר לעדכן, לערוך וליצור דפים בכל רגע ומכל מקום.

הסטודנטים לשיווק באינטרנט ילמדו במהלך הקורס את הבסיס של שפת ה-HTMLו-CSS  כמו כן נקים אתר Wordpress תדמיתי שאותו נקדם במהלך כל הקורס.

כל בעל אתר יכול להרוויח מפרסומות שמוצגות בעמודים השונים של הנכס הדיגיטלי באינטרנט, כנסו לקרוא על גוגל אדסנס, כיצד ניתן להרוויח מפרסומות באמצעות תנועת גולשים לאתר וקבלו טיפים לשימוש במערכת.

לקריאה נוספת על נושאים בשיווק באינטרנט:

לימודי שיווק באינטרנט – הסילבוס המלא

התקשרו עכשיו לקבלת פירוט - או צרו איתנו קשר בטופס בצד שמאל ונציג יחזור אליכם בהקדם.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים