דף הבית / בלוג / קורסים מומלצים
תמונה ראשית קורסים מומלצים

קורסים מומלצים

עודכן בתאריך: 07-23-2018

קורסים מומלצים - קורס שיווק באינטרנט

קורס זה מהווה את אחד מאותם קורסים מומלצים משום התחום בו הוא עוסק והיקף הנושאים הנלמדים בו. הקורס כולל את כל הקשור אל קידום אתרי אינטרנט (קידום אורגני וקידום ממומן) קידום ושיווק באמצעות רשתות חברתיות, מכירות ופרסום באינטרנט, כל הקשור אל כתיבה שיווקית וקופירייטינג, גוגל אנליטיקס, קידום אתר באמצעות המובייל, תוכניות שותפים, פרסום במדיה וזו רק תחילתה של רשימת התכנים המעניינת שמהווה חלק מהסיליבוס של קורס זה.

הקורס כולל 20 שעות לימוד אקדמאיות כחלק משלב המיון, 480 שעות אקדמאיות בקורס המורחב ו- 150 שעות הכנת פרוייקט מעשי. ניתן לבחור בלימודים במתכונת בוקר או ערב. בסיום הקורס הבוגרים ייגשו למבחני ההסמכה של GOOGLE ויקבלו תעודת גמר בשיווק דיגיטלי וניהול מדיה חברתית מטעם האקר יו. היכן תוכלו להשתלב בסיום לימודיכם? בעולם הפרסום ובעולם השיווק הדיגיטלי בתור מנהלי רשתות חברתיות, מנהלי  תוכן, מקדמי אתרים SEO, מנהלי רכש מדיה, מקדמי קמפיינים PPC ועוד.

קרש קפיצה לעולם ההייטק– בדיקות תוכנה

קורס בדיקות תוכנה הוא קורס אידיאלי לכל מי שמעוניין לפתוח דלת לעולם ההיי טק ולהתחיל לבנות קריירה. קורס QA מורכב משלב מיון בו הסטודנטים ילמדו אודות המתדולוגיה של עולם הבדיקות ותיבחן התאמתם לתפקיד. לאחר מכן הם ימשיכו בלימודים מורחבים בתחום בדיקות התוכנה, לימודים שיכללו את כל הקשור אל יסודות מחשוב, מתודולוגיות שונות של בדיקות תוכנה, היכרות מעמיקה עם ה- QUALITY CENTER, טכנולוגיות ווב, כלי בדיקה, בדיקות מיוחדות למובייל ונושאים נוספים.

בסיום הקורס המומחים של האקר יו יכינו את הבוגרים לשוק העבודה באמצעות פרויקט גמר וכן על ידי הכנה למבחן ההסמכה הבינלאומי לבדיקות תוכנה ה- ISTQB. לימודים אלו מתאימים גם לחסרי בסיס בעולם התוכנה והפיתוח. ניתן לבחור בלימודי בוקר או במתכונת ערב ובסיום הקורס תקבלו תעודת גמר בבדיקות תוכנה מטעם האקריו ותוכלו להשתלב באחד התחומים החשובים, נדרשים והמתפתחים ביותר בעולם ההיי טק, תחום בדיקות התוכנה.

קורסי הייטק - קורסי פיתוח – לעתיד בעולם ההייטק

קורסי פיתוח תוכנה הם קורסים מומלצים ביותר וזאת משום שהם מכשירים את הסטודנטים למקצועות הנדרשים ביותר כיום. קורס פיתוח תוכנה דוט נט מציע מסלול מקיף שכולל מעל ל- 500 שעות אקדמאיות  במתכונת לימודי ערב. הביקוש למתכנתי דוט NET גדל מדי שנה ומרכז HackerU מתחייב חוזית לעבודה לאחר סיום הקורס ומלגה חלקית למימון הקורס.

קורס פיתוח תוכנה לאנדרואיד ואייפון זהו אחד מ- קורסי הייטק שיכשירו אתכם לפיתוח אפליקציות למערכת הפעלה אנדרואיד ולמערכת ההפעלה של מכשירי האייפון. הדרישה למפתחי אפליקציות למובייל גדולה מאוד ולכן קורס זה מומלץ לכל אדם בעל גישה למקצועיות הריאליים ולתכנות שמעוניין להתחיל ולבנות קריירה ולהרוויח הכנסה יפה. יש אפשרות לבחור בקורס משולב או בקורס ייעודי של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון. הלימודים גם כאן במתכונת בוקר או ערב ובסיום הקורס המשולב הסטודנטים יקבלו תעודת גמר בפיתוח של אפליקציות ויגשו למבחן הסמכה בינלאומי OCJP.

קורסים מומלצים באינטרנט הם אותם קורסי הייטק שמציעים לבוגריהם הכשרה תעסוקתית בתחומים הנדרשים בהייטק. תמיד יש לוודא שאותו קורס אליו אתם נרשמים מתאים לכם ושאותו מרכז הכשרה בו אתם נרשמים הולך לקראת הסטודנטים שלו, כמו למשל מרכז HackerU שמאפשר לכם ליהנות מהטבות שונות והשמה תעסוקתית לאחר הקורס.

מעוניינים לבחור את אחד הקורסים המומלצים של מרכז HackerU?

בוודאי תשמחו לשמוע שניתנת מלגה לכל אותם סטודנטים שעברו את שלב המיון, מרכז האקר יו מתחייב לעבודה בפני בוגריו, מציע התמחות מעשית, הכשרה מאת מרצים בעלי שם וניסיון, לימודים הכוללים הרצאות פרונטליות, סימולציות , תרגול ותקופת התמחות ועוד.


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים