קורס תכנות בשפת Java Full Stack Development


לסילבוס הקורס

הפעלת לוויינים בחלל, בתים חכמים, מכוניות אוטונומיות אלה הם רק חלק מהדברים ששפת התכנות Java עובדת איתן. השימוש הנרחב בתכנות ב-Java לא מפתיע משום שמדובר בשפת התכנות המועדפת על חלק גדול מאוד מהמתכנתים. בנוסף השפה מאפשרת לעבוד במגוון רחב מאוד של פלטפורמות ולא מכבידה על המערכת.

אלה כמה מהסיבות שלמפתחי Stack Full בשפת ה-Java יש ביקוש גבוה מאוד בתעשיית ההייטק, כאשר החברות המובילות בתחום מוכנות לשלם בנדיבות על מנת שמפתחי Java איכותיים יעבדו אצלן. חשוב לדעת שכדי לרכוש את היכולות המקיפות הדרושות לתעשייה, מומלץ לפתח יכולת מערכתית המתמחה בצד הלקוח ובצד השרת, כולל כל התקשורת הקיימת ביניהם.

HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) זיהתה את הצורך הקיים בתעשייה למתכנתים בשפת ה-Java, וגאה להציג את המסלול המקיף והמתקדם ביותר לפיתוח Full stack בשפת Java עם התמחות ב- Mobile.

מסלול הכשרה יישומי וחדשני שיעניק לך את הידע, הכלים ומיומנויות הלמידה המעשיות על מנת שתוכל להשתלב בעולם ההייטק עם מקצוע מתקדם ומבוקש בסיומו. מסלול on-Hands שיאפשר לך להתמחות בכתיבת קוד בצורה חכמה תוך שימוש בדוגמאות מעולם הפיתוח להעצמת חווית הלמידה.

מסלול ייחודי המכשיר את הלומדים בו באמצעות שימוש בטכנולוגיית Flutter-טכנולוגיה חדשנית המאפשרת כתיבת קוד חד-פעמי המתאים לכל הפלטפורמות וכך נחסכים באגים שונים כתוצאה מהשוני בין פלטפורמה לפלטפורמה. היכולת להשתמש בטכנולוגיה זו נחשבת למבוקשת מאוד ומקנה יתרון משמעותי לבוגרי HackerU בשוק העבודה.

מטרת המסלול היא להכשיר אותך בצורה הנרחבת והמקצועית ביותר על מנת שתוכל להתמחות בפיתוח Stack Full בשפת Java ולהיפתח למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בסיום ההכשרה. במהלך הלימודים תוכל לצבור ניסיון מעשי על ידי הכנת פרויקטים והשתתפות בתרגולים מהעולם האמיתי, על ידי הכנת פרויקטים יישומיים הניתנים כחלק בלתי נפרד מתכני המסלול. הגשת פרויקטים תסייע לך לתרגל כיצד לרתום את הטכנולוגיה והפלטפורמות המתקדמות ביותר לשימוש ולהפוך רעיון לאפליקציה בעלת פוטנציאל.

בנוסף, תיפתח בפניך האפשרות לבנות תיק עבודות איכותי ומקצועי כבר במהלך תקופת ההכשרה על מנת להשתלב בשוק העבודה בסיום הלימודים.

מי שעומד בראש תחום הפיתוח הוא אפרים טיישר שניהל מחלקות פיתוח גדולות, יזם סטארט אפים להם גייס מיליוני שקלים וגייס והכשיר עשרות מתכנתים.

והנה מה שיש לאפרים לומר על מסלול הלימודים בהאקריו: 

"מעבר לכך שתחום הפיתוח הוא אפיק פרנסה מעולה והוא תחום חם ומבוקש עם משכורות מעולות (חפשו ברשת את טבלאות השכר למפתחים), בפיתוח יש אלמנט של יצירה, הלימודים והעיסוק בתחום מעודדים חשיבה אחרת, מקורית ומעניינת. 

כמה כיף לראות מערכת שפיתחת או השתתפת בפיתוחה 'עולה לאוויר' ומספקת מענה ללקוחות. ללמוד פיתוח זה אתגר לא פשוט, מעבר לשיעורים חייבים להשקיע זמן תרגול בבית, אבל הסיפוק מהעיסוק בתחום שווה את זה, כמו גם הסיכוי למצוא משרה משתלמת.

מזמין אתכם להיכנס לתהליך המיון, לבחון אם התחום 'מדבר אליכם',  לענות בעצמכם על השאלה 'האם אני מתכנת?' ומאחל לכם הצלחה רבה!".

היתרונות של קורס פיתוח Full Stack בשפת Java


קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית |
במידה ולא עברת את שלב זה, כספך
יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה |
עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמך חוזה
למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנית לימודים מקיפה ועדכנית לדרישות שוק העבודה |
בשפת java הפופולרית
והנדרשת כיום ביותר בשוק העבודה - כולל פיתוח אפליקציות ל-Android ופיתוח
אפליקציות באמצעות Kotlin & Java ,פלטפורמת Web צד לקוח. הקורס מלמד פיתוח
לצד שרת ולצד לקוח ברמה גבוהה.
מלגה בסך 7,000 שח למתאימים |
האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה- המלגה מוענקת לך כנגד השמה לעבודה.
ללמוד גם וגם |
המסלול המאפשר לך להתקדם שלב אחד קדימה ולהצטרף להכשרה משלימה של פיתוח אפליקציות iOS.
לומדים בראש שקט |
קרן שכל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.
הסמכות מעודכנות ורלוונטיות |
במהלך הלימודים נכין אותך למבחן העדכני ביותר והרלוונטי ביותר לדרישות התעשייה OCA.

היקף הלימודים

לימודי ערב נמשכים כ-14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע.

מבנה קורס פיתוח Full Stack בשפת Java

קורס Full Stack בשפת Java נחלק ל-3 שלבים להצלחה

1. קורס מיון | 25 שעות אקדמיות
בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק
את התאמתך לתחום התכנות בשפת JAVASCRIP ובסיומו תתקיים
בחינה. עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם
התחייבות לעבודה בסוף הקורס.
לא עברת את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליך.


2. קורס מורחב | 565 שעות אקדמיות 
בקורס תלמד שפת ה- Java - המשמשת לפיתוח גם בישומי Mobile
הנתמכים על ידי מערכת ההפעלה Android ושפת Kotlin שהפכה
לשפה הרשמית של Android בשנים האחרונות. כמו כן, תלמד
לתכנת בשפת ה- Python.

פרויקט מעשי |
בפרויקט תוכל ליישם באופן פרקטי את החומר
שלמדת עד כה על פלטפורמת ה- Android וגם בשפת Kotlin.
תוכל לבחור בשפה בה תרצה לכתוב את הפרויקט שלך, או אולי
אפילו לשלב בין השפות.


3. השמה לעבודה |
בסיום המסלול, בעזרת מחלקת השמת הבוגרים שלנו, תעבור תהליך
השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות
המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומן
לראיונות אצל החברות השונות העובדות איתנו, ונמשיך ללוות אותך
עד למציאת העבודה בתחום התכנות בשפת Java

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

בסיום מסלול ההכשרה תוענק לך תעודת גמר בפיתוח Full Stack בשפת Java עם התמחות ב-Mobile מטעם HackerU. בנוסף תיגש למבחן ההסמכה החיצוני הבינלאומי – OCA.

קורס Full Stack אונליין ב-LIVE

מעכשיו ניתן ללמוד קורס Full Stack אונליין מהבית שלכם. כל השיעורים מועברים ב-LIVE, הסטודנטים בקשר עם צוות המרצים בזמן אמת, שואלים שאלות ומקבלים את כל חומרי הלימוד המעודכנים ביותר בשוק. הלימודים מועברים דרך הטכ' האיכותית ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. כמו כן, השיעורים מוקלטים כך שכל מי שרוצה לחזור על החומר יכול לצפות בהם בזמן ובמקום שנוח לו.

למה ללמוד קורס פיתוח FULL STACK בשפת ג'אווה בהאקריו? צפו בסרטון הבא:
שאלות ותשובות

אילו הסמכות יש בקורס פיתוח Full Stack בשפת Java?

בסיום מסלול ההכשרה תוענק לך תעודת גמר בפיתוח Full Stack בשפת Java עם התמחות ב-Mobile מטעם HackerU. בנוסף במהלך הלימודים נכין אותך למבחן העדכני ביותר והרלוונטי ביותר לדרישות התעשייה OCA.

אילו שפות תכנות לומדים בקורס?

במהלך הקורס תלמדו את שמות התכנות הבאות: Java, Kotlin, Python.

מהם תנאי הקבלה לקורס? האם מומלץ גם למתחילים?

על מנת להתקבל למסלול פיתוח אוטומציה ל-QA יש לעבור ראיון אישי עם יועץ לימודים בכיר. בראיון נבחן את ההתאמה הבסיסית והרקע שלך לכניסה למסלול תכנות בשפת JAVA. אין דרישות מקדימות נוספות.

איזה תפקידים מתאימים למי שמסיים את הקורס?

אפשרויות התעסוקה לבוגרי המסלול הן רבות ומגוונות, אלה חלק מהתפקידים הרלוונטים: מפתחי אתרים, מפתחי FrontEnd, מפתחי BackEnd, מפתחי Full Stack, מפתחי מערכות ואפליקציות ועוד

מה השכר הממוצע למפתח JAVA מתחיל בתחום?

טווח השכר למפתח JAVA מתחיל נע בין 6 ל-13 אלף ₪ בחודש. לאחר שנתיים בתחום השכר הממוצע נע בין 22 ל-25 אלף ש"ח בחודש.
בטווח הזמן של חמש עד שמונה שנים בתחום המשכורת יכולה להגיע ל-31אלף ש"ח לחודש, ובתפקידים ניהוליים ניתן להגיע אף ל-41 אלף ₪ למחשבון שכר בהייטק לחצו כאן

האם יש הכנה לראיונות עבודה? לאחר הקורס אני אהיה מוכן ל"עולם האמיתי" שבחוץ?

אנו שמים דגש רב על השמה לבוגרים שעמדו בדרישות הקורס, והקמנו את HunterU – מחלקת ההשמה שלנו שתעזור לך בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות וכמובן, תשלח אותך לראיונות עבודה לתפקידים מתאימים

האם יש שיעורי בית מבחנים ועבודות הגשה?

כן, במהלך הקורס ישנן משימות כיתתיות ופרויקט מעשי בו תידרש ליישם באופן פרקטי את החומר שלמדת בקורס. תוכל לבחור בשפה בה תרצה לכתוב את הפרויקט, או לשלב בין השפות


ראש תחום
אפרים טיישר - ראש תחום מקצועות התכנות

אפרים טיישר - ראש תחום מקצועות התכנות
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!

רוצה לשמוע עוד?
ראש תחום
אפרים טיישר - ראש תחום מקצועות התכנות

אפרים טיישר - ראש תחום מקצועות התכנות
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!


רוצה לשמוע עוד על קורס Full Stack בשפת Java?

תוכנית הלימודים:

שלב מיון - מבוא לפיתוח תוכנה והיכרות עם טכנולוגיות Web
25 ש"א
במהלך שלב המיון תלמד את הנושאים הבסיסיים ביותר הקשורים לטכנולוגיות ה- Web, הכרות עם הטכנולוגיות המובילות, כלי פיתוח, מבוא לתכנות באמצעות שפת JavaScript.
בניית אתרי אינטרנט באמצעות HTML 5
10 ש"א
שפת HTML הנה שפת תגיות בסיסית בעולם תכנות אפליקציות מבוססות אינטרנט. במודול זה תלמד את גרסת HTML5 הגרסה העדכנית ביותר של השפה. גרסה זו מאפשרת, בין היתר, שילוב של אלמנטים מבוססי מולטימדיה בצורה נוחה וסטנדרטית יותר באתרים ובכך מייתרת במובן מסוים את השימוש ברכיבי Flash. בשלב זה ילמדו כל התגיות החשובות בשפת HTML ובכללן בניית טפסים, טבלאות ורשימות. בנוסף, יושם דגש על שימוש בתכונות החדשות של HTML5 לשילוב מולטימדיה.
בניית אתרים דינמיים באמצעות JavaScript
40 ש"א
שפת JavaScript הינה, ללא ספק, שפת התכנות צד לקוח הפופולרית בעולם ומשמשת בעיקר לצורך הוספת יכולות דינמיות בדפי האינטרנט. לאחר שלמדת בשלב המיון את יסודות השפה, תלמד בשלב זה כיצד לעשות בה שימוש כדי להפיח חיים בדפי HTML על ידי שילוב ובקרת תוכן HTML ו- CSS.
מבוא לתכנות מונחה עצמים באמצעות שפת Java
40 ש"א
במודול זה תלמד את בסיס השפה, הטיפוסים, וההמרות (Casting). ונתרגל תכנות פרוצדורלי בשפת Java. כמו כן נתחיל בתכנות מונחה עצמים מבוסס על הפרדת מרכיבי התוכנית לישויות עצמאיות המכונות אובייקטים. בחלק זה תלמד נושאים מהותיים בתכנות מכוון עצמים הכוללים: Class, Instance, methods, primitives VS objects וגם מנגנון ניהול זיכרון Garbage Collector. כמו כן תתבסס על עקרונות Object Oriented Design Principles: Inheritance – הורשה, Encapsulation – כימוס,Polymorphism - רב צורתיות, Abstraction – הפשטה, Composition – הרכבה.
Design Patterns
15 ש"א
במודול זה תיחשף למתודולוגיות התכנות המבוססות על Design Patterns בתכנות מונחה עצמים. בעולם פיתוח התוכנה ישנן תבניות עיצוב תוכנה המגדירות קווים מנחים ליצירת תשתית יעילה וטובה יותר המבוססות על ניסיון רב שנים בתחום. תבניות אלו מחולקות לקטגוריות מוגדרות:
 • בקורס נלמד:
 • Creational patterns
 • Structural patterns
 • Behavioral patterns
 • Architectural patterns
 • Concurrency patterns
 • את תבניות אלו תלמד בשילוב עם יישום מעשי בשפת Java במטרה לחשוף אותך ליתרונות בשימוש ב-Design Patterns.
פיתוח אפליקציות מתקדם ל-Android
45 ש"א
מודול זה הינו השלב השני בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד, כאן נתחיל ללמוד איך לבצע שימוש ברכיבי החומרה המגוונים הקיימים ב- Smart Phones מבוססי אנדרואיד. תלמד את הנושאים הבאים: שימוש ברכיבי חומרה כגון GPS ,Accelerometer ,Bluetooth ו-Camera. תקשורת בארכיטקטורת REST , שימוש ב-Notifications ועוד. כמו כן יילמדו ספריות קוד חדשות כמו ViewModel ו LiveData. בנוסף, במודל זה תוצג יכולת עבודה מול בסיסי נתונים הן פנימיים שנמצאים על המכשיר כגון מנוע SQLite והן מול שרתים חיצונים.
מודול פלטפורמת Java צד שרת - Spring
110 ש"א
Spring היא ספריית תשתית שפותחה כקוד פתוח על בסיס פלטפורמת Java הספרייה מספקת תשתית רחבה לפיתוח צד שרת במגוון פתרונות תוך שימוש ב -Dependency Injection. במודול זה תלמד את הבסיס להתקנה ושימוש בספריית ספרינג תוך שימוש ב Component, Repository, Service ו - Controll כמו כן תלמד לגשת לבסיסי נתונים, ולעבוד עם הספריות JDBC ו - Hibernate.
Phyton
40 ש"א
מטרת מודול זה היא להקנות לך את הידע והכישורים בשפת הסקריפט Python. שפה המשמשת כיום בעולמות הפיתוח, בדיקות התוכנה, ועולמות הסייבר ואבטחת המידע. במודול זה נלמד את בסיס השפה ותכנות מונחה עצמים. מודול זה יוסיף לך ידע משלים לעבודה מול שרתים ועמדות של בדיקות ואבטחה. במודול זה תלמד את יסודות השפה ונכיר ספריות.
עיצוב דפים באמצעות CSS 3.0
20 ש"א
שפת הגדרה לעיצוב הגרפי ידועה כשפת CSS או בשמה המלא Cascading Style Sheets. היא מאפשרת לנו להפריד בין הגדרת תוכן דפי האינטרנט ובין עיצובם הכולל הגדרות של פונטים, צבעים, ריווח ויצירת אנימציה דינמית.
בניית אתרים מתקדמת באמצעות React
45 ש"א
React היא אחת הספריות הפופולריות מבית צוות המפתחים של פייסבוק המבוססת על שפת JavaScript לבניית ממשקי משתמש בצד לקוח. במודול זה תלמד על ניהול נכון ויעיל של הנתונים בעזרת Redux.
תכנות מתקדם בשפת Java
85 ש"א
במודול זה תלמד נושאים מתקדמים בשפת התכנות Java, המשיקים לשתי סביבות הפיתוח, הן לסביבת Java והן לסביבת Android. תלמד בהרחבה על העבודה הנכונה Best practices בנושאים כגון:
 • בקורס נלמד:
 • אוספים – Collections: List, Set, Map
 • טיפול בחריגות - Exceptions handling
 • עבודה עם טיפוסים גנריים – Generics
 • ניהול קבצים בצורה תכנותית – File management
 • Enum & Data Parsing
 • התמודדות עם בעיות סינכרוניזציה ב High-concurrency multi-threaded environment.
פיתוח אפליקציות ל - Android
45 ש"א
למערכת ההפעלה Android קיימות גרסאות רבות, כאשר היום קיימים בשוק מכשירים בעלי גרסאות מערכת הפעלה שונות. למערכת ההפעלה קיים מספר עצום של תכונות, ולכן לימוד ה- API והשימוש בו לוקח שעות לימוד רב ומפוצל בקורס לשני שלבים. בשלב הראשון – פיתוח אפליקציות ל- Android: ארכיטקטורת מערכת ההפעלה. תלמד מונחי יסוד כגון Intent, Fragment, Manifest, Content Provider Service, Activity, Context, Broadcast Receiver. כמו כן ניעשה שימוש ב-Widgets ו- API ליצירת מגוון אפליקציות תוך שימוש בממשק המשתמש הטבעי של Android.
פיתוח באמצעות שפת Kotlin
20 ש"א
מודול זה הינו חלקו האחרון של למידת פלטפורמת ה - Android. כאן תלמד את שפת Kotlin החדשה, שהוצגה כשפה רשמית החדשה לפיתוח Android בכנס Google IO 2017. תלמד את יסודות השפה, התחביר והיתרונות של השפה. כמו כן איך להמיר קוד קיים מ Java- ל- Kotlin, איך להתממשק עם הספריות והקלאסים הכתובים ב-Java מתוך ה-Kotlin ולהפך. בנוסף, כיצד תוכל ליישם באופן פרקטי את החומר שלמדת עד כה על שפת ה - Android בשפת Kotlin ואז לבחור בשפה בה תוכל לכתוב את הפרויקט שלך, או אולי אפילו לשלב בין השפות.
מודול פיתוח חוצה פלטפורמות עם Flutter
50 ש"א
במודול זה תלמד את עקרונות הפיתוח בפלטפורמת Flutter מבית גוגל המאפשרת לכתוב אפליקציה פעם אחת גם לאנדרואיד, גם לאייפון ואפילו יישומי דפדפן. נתחיל עם שפת Dart שעליה מבוססת הפלטפורמה. נמשיך בעקרונות העיצוב והלוגיקה של Flutter עד שימוש באינטרנט ובאוספים.

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון - מבוא לפיתוח תוכנה והיכרות עם טכנולוגיות Web 25
Phyton 40
בניית אתרי אינטרנט באמצעות HTML 5 10
עיצוב דפים באמצעות CSS 3.0 20
בניית אתרים דינמיים באמצעות JavaScript 40
בניית אתרים מתקדמת באמצעות React 45
מבוא לתכנות מונחה עצמים באמצעות שפת Java 40
תכנות מתקדם בשפת Java 85
Design Patterns 15
פיתוח אפליקציות ל - Android 45
פיתוח אפליקציות מתקדם ל-Android 45
פיתוח באמצעות שפת Kotlin 20
מודול פלטפורמת Java צד שרת - Spring 110
מודול פיתוח חוצה פלטפורמות עם Flutter 50
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 590


phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס