דף הבית / קורס תכנות בשפת Java Full Stack Development
קורס פיתוח Full Stack בשפת Java

קורס תכנות בשפת Java Full Stack Development


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

הפעלת לוויינים בחלל, בתים חכמים, מכוניות אוטונומיות אלה הם רק חלק מהדברים ששפת התכנות Java עובדת איתן. השימוש הנרחב בתכנות ב-Java לא מפתיע משום שמדובר בשפת התכנות המועדפת על חלק גדול מאוד מהמתכנתים. בנוסף השפה מאפשרת לעבוד במגוון רחב מאוד של פלטפורמות ולא מכבידה על המערכת.

אלה כמה מהסיבות שלמפתחי Stack Full בשפת ה-Java יש ביקוש גבוה מאוד בתעשיית ההייטק, כאשר החברות המובילות בתחום מוכנות לשלם בנדיבות על מנת שמפתחי Java איכותיים יעבדו אצלן. חשוב לדעת שכדי לרכוש את היכולות המקיפות הדרושות לתעשייה, מומלץ לפתח יכולת מערכתית המתמחה בצד הלקוח ובצד השרת, כולל כל התקשורת הקיימת ביניהם.

HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) זיהתה את הצורך הקיים בתעשייה למתכנתים בשפת ה-Java, וגאה להציג את המסלול המקיף והמתקדם ביותר לפיתוח Full stack בשפת Java עם התמחות ב- Mobile.

מסלול הכשרה יישומי וחדשני שיעניק לך את הידע, הכלים ומיומנויות הלמידה המעשיות על מנת שתוכל להשתלב בעולם ההייטק עם מקצוע מתקדם ומבוקש בסיומו. מסלול "on-Hands" שיאפשר לך להתמחות בכתיבת קוד בצורה חכמה תוך שימוש בדוגמאות מעולם הפיתוח להעצמת חווית הלמידה.

מסלול ייחודי המכשיר את הלומדים בו באמצעות שימוש בטכנולוגיית Flutter-טכנולוגיה חדשנית המאפשרת כתיבת קוד חד-פעמי המתאים לכל הפלטפורמות וכך נחסכים "באגים" שונים כתוצאה מהשוני בין פלטפורמה לפלטפורמה. היכולת להשתמש בטכנולוגיה זו נחשבת למבוקשת מאוד ומקנה יתרון משמעותי לבוגרי HackerU בשוק העבודה.

מטרת המסלול היא להכשיר אותך בצורה הנרחבת והמקצועית ביותר על מנת שתוכל להתמחות בפיתוח Stack Full בשפת Java ולהיפתח למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בסיום ההכשרה. במהלך הלימודים תוכל לצבור ניסיון מעשי על ידי הכנת פרויקטים והשתתפות בתרגולים מהעולם האמיתי, על ידי הכנת פרויקטים יישומיים הניתנים כחלק בלתי נפרד מתכני המסלול. הגשת פרויקטים תסייע לך לתרגל כיצד לרתום את הטכנולוגיה והפלטפורמות המתקדמות ביותר לשימוש ולהפוך רעיון לאפליקציה בעלת פוטנציאל. בנוסף, תיפתח בפניך האפשרות לבנות תיק עבודות איכותי ומקצועי כבר במהלך תקופת ההכשרה על מנת להשתלב בשוק העבודה בסיום הלימודים.

היתרונות של קורס פיתוח Full Stack בשפת Java

קורס מיון באורך 35 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב זה, כספך יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמך חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנית לימודים מקיפה ועדכנית לדרישות שוק העבודה | בשפת java הפופולרית והנדרשת כיום ביותר בשוק העבודה - כולל פיתוח אפליקציות ל-Android ופיתוח אפליקציות באמצעות Kotlin & Java ,פלטפורמת Web צד לקוח. הקורס מלמד פיתוח לצד שרת ולצד לקוח ברמה גבוהה.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים | האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה- המלגה מוענקת לך כנגד השמה לעבודה.
ללמוד גם וגם | המסלול המאפשר לך להתקדם שלב אחד קדימה ולהצטרף להכשרה משלימה של פיתוח אפליקציות iOS.
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.
הסמכות מעודכנות ורלוונטיות | במהלך הלימודים נכין אותך למבחן העדכני ביותר והרלוונטי ביותר לדרישות התעשייה OCA.

היקף הלימודים

לימודי ערב נמשכים כ-14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע.

מבנה קורס פיתוח Full Stack בשפת Java

קורס Full Stack בשפת Java נחלק ל-3 שלבים להצלחה


1. קורס מיון | 35 שעות אקדמיותבשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתך לתחום התכנות בשפת JAVASCRIP ובסיומו תתקיים בחינה. עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליך.


2. קורס מורחב | 565 שעות אקדמיות בקורס תלמד שפת ה- Java - המשמשת לפיתוח גם בישומי Mobile הנתמכים על ידי מערכת ההפעלה Android ושפת Kotlin שהפכה לשפה הרשמית של Android בשנים האחרונות. כמו כן, תלמד לתכנת בשפת ה- Python.
פרויקט מעשי | בפרויקט תוכל ליישם באופן פרקטי את החומר שלמדת עד כה על פלטפורמת ה- Android וגם בשפת Kotlin. תוכל לבחור בשפה בה תרצה לכתוב את הפרויקט שלך, או אולי אפילו לשלב בין השפות.

3. השמה לעבודה | בסיום המסלול, בעזרת מחלקת השמת הבוגרים שלנו, תעבור תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומן לראיונות אצל החברות השונות העובדות איתנו, ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום התכנות בשפת Java

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

בסיום מסלול ההכשרה תוענק לך תעודת גמר בפיתוח Full Stack בשפת Java עם התמחות ב-Mobile מטעם HackerU. בנוסף תיגש למבחן ההסמכה החיצוני הבינלאומי – OCA.

קורס Full Stack אונליין ב-LIVE

מעכשיו ניתן ללמוד קורס Full Stack אונליין מהבית שלכם. כל השיעורים מועברים ב-LIVE, הסטודנטים בקשר עם צוות המרצים בזמן אמת, שואלים שאלות ומקבלים את כל חומרי הלימוד המעודכנים ביותר בשוק. הלימודים מועברים דרך הטכ' האיכותית ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. כמו כן, השיעורים מוקלטים כך שכל מי שרוצה לחזור על החומר יכול לצפות בהם בזמן ובמקום שנוח לו.


למה ללמוד קורס פיתוח FULL STACK בשפת ג'אווה בהאקריו? צפו בסרטון הבא:


שאלות ותשובות

בסיום הקורס תיגש לבחינת ההסמכה OCA

במהלך הקורס תלמדו את שמות התכנות הבאות: Java, Kotlin, Python.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
אפריים טייכר

אפרים טייכר - ראש תחום מקצועות התכנות
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!

לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים

רוצה לשמוע עוד?

botpixel
מדיניות פרטיות משתמשים

תוכנית הלימודים:

תוכנית הלימודים:

שלב מיון - מבוא לפיתוח תוכנה והיכרות עם טכנולוגיות Web
35 ש"א
במהלך שלב המיון תלמד את הנושאים הבסיסיים ביותר הקשורים לטכנולוגיות ה- Web, הכרות עם הטכנולוגיות המובילות, כלי פיתוח, מבוא לתכנות באמצעות שפת JavaScript.
בניית אתרי אינטרנט באמצעות HTML 5
10 ש"א
שפת HTML הנה שפת תגיות בסיסית בעולם תכנות אפליקציות מבוססות אינטרנט. במודול זה תלמד את גרסת HTML5 הגרסה העדכנית ביותר של השפה. גרסה זו מאפשרת, בין היתר, שילוב של אלמנטים מבוססי מולטימדיה בצורה נוחה וסטנדרטית יותר באתרים ובכך מייתרת במובן מסוים את השימוש ברכיבי Flash. בשלב זה ילמדו כל התגיות החשובות בשפת HTML ובכללן בניית טפסים, טבלאות ורשימות. בנוסף, יושם דגש על שימוש בתכונות החדשות של HTML5 לשילוב מולטימדיה.
בניית אתרים דינמיים באמצעות JavaScript
40 ש"א
שפת JavaScript הינה, ללא ספק, שפת התכנות צד לקוח הפופולרית בעולם ומשמשת בעיקר לצורך הוספת יכולות דינמיות בדפי האינטרנט. לאחר שלמדת בשלב המיון את יסודות השפה, תלמד בשלב זה כיצד לעשות בה שימוש כדי להפיח חיים בדפי HTML על ידי שילוב ובקרת תוכן HTML ו- CSS.
מבוא לתכנות מונחה עצמים באמצעות שפת Java
40 ש"א
במודול זה תלמד את בסיס השפה, הטיפוסים, וההמרות (Casting). ונתרגל תכנות פרוצדורלי בשפת Java. כמו כן נתחיל בתכנות מונחה עצמים מבוסס על הפרדת מרכיבי התוכנית לישויות עצמאיות המכונות אובייקטים. בחלק זה תלמד נושאים מהותיים בתכנות מכוון עצמים הכוללים: Class, Instance, methods, primitives VS objects וגם מנגנון ניהול זיכרון Garbage Collector. כמו כן תתבסס על עקרונות Object Oriented Design Principles: Inheritance – הורשה, Encapsulation – כימוס,Polymorphism - רב צורתיות, Abstraction – הפשטה, Composition – הרכבה.
Java Database Connection with MySql
15 ש"א
במודול זה תיחשף למתודולוגיות התכנות המבוססות על Design Patterns בתכנות מונחה עצמים. בעולם פיתוח התוכנה ישנן תבניות עיצוב תוכנה המגדירות קווים מנחים ליצירת תשתית יעילה וטובה יותר המבוססות על ניסיון רב שנים בתחום. תבניות אלו מחולקות לקטגוריות מוגדרות:
 • בקורס נלמד:
 • Creational patterns
 • Structural patterns
 • Behavioral patterns
 • Architectural patterns
 • Concurrency patterns
 • את תבניות אלו תלמד בשילוב עם יישום מעשי בשפת Java במטרה לחשוף אותך ליתרונות בשימוש ב-Design Patterns.
פיתוח אפליקציות מתקדם ל-Android
45 ש"א
מודול זה הינו השלב השני בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד, כאן נתחיל ללמוד איך לבצע שימוש ברכיבי החומרה המגוונים הקיימים ב- Smart Phones מבוססי אנדרואיד. תלמד את הנושאים הבאים: שימוש ברכיבי חומרה כגון GPS ,Accelerometer ,Bluetooth ו-Camera. תקשורת בארכיטקטורת REST , שימוש ב-Notifications ועוד. כמו כן יילמדו ספריות קוד חדשות כמו ViewModel ו LiveData. בנוסף, במודל זה תוצג יכולת עבודה מול בסיסי נתונים הן פנימיים שנמצאים על המכשיר כגון מנוע SQLite והן מול שרתים חיצונים.
מודול פלטפורמת Java צד שרת - Spring
110 ש"א
Spring היא ספריית תשתית שפותחה כקוד פתוח על בסיס פלטפורמת Java הספרייה מספקת תשתית רחבה לפיתוח צד שרת במגוון פתרונות תוך שימוש ב -Dependency Injection. במודול זה תלמד את הבסיס להתקנה ושימוש בספריית ספרינג תוך שימוש ב Component, Repository, Service ו - Controll כמו כן תלמד לגשת לבסיסי נתונים, ולעבוד עם הספריות JDBC ו - Hibernate.
Phyton
40 ש"א
מטרת מודול זה היא להקנות לך את הידע והכישורים בשפת הסקריפט Python. שפה המשמשת כיום בעולמות הפיתוח, בדיקות התוכנה, ועולמות הסייבר ואבטחת המידע. במודול זה נלמד את בסיס השפה ותכנות מונחה עצמים. מודול זה יוסיף לך ידע משלים לעבודה מול שרתים ועמדות של בדיקות ואבטחה. במודול זה תלמד את יסודות השפה ונכיר ספריות.
עיצוב דפים באמצעות CSS 3.0
20 ש"א
שפת הגדרה לעיצוב הגרפי ידועה כשפת CSS או בשמה המלא Cascading Style Sheets. היא מאפשרת לנו להפריד בין הגדרת תוכן דפי האינטרנט ובין עיצובם הכולל הגדרות של פונטים, צבעים, ריווח ויצירת אנימציה דינמית.
בניית אתרים מתקדמת באמצעות React
45 ש"א
React היא אחת הספריות הפופולריות מבית צוות המפתחים של פייסבוק המבוססת על שפת JavaScript לבניית ממשקי משתמש בצד לקוח. במודול זה תלמד על ניהול נכון ויעיל של הנתונים בעזרת Redux.
תכנות מתקדם בשפת Java
85 ש"א
במודול זה תלמד נושאים מתקדמים בשפת התכנות Java, המשיקים לשתי סביבות הפיתוח, הן לסביבת Java והן לסביבת Android. תלמד בהרחבה על העבודה הנכונה Best practices בנושאים כגון:
 • בקורס נלמד:
 • אוספים – Collections: List, Set, Map
 • טיפול בחריגות - Exceptions handling
 • עבודה עם טיפוסים גנריים – Generics
 • ניהול קבצים בצורה תכנותית – File management
 • Enum & Data Parsing
 • התמודדות עם בעיות סינכרוניזציה ב High-concurrency multi-threaded environment.
פיתוח אפליקציות ל - Android
45 ש"א
למערכת ההפעלה Android קיימות גרסאות רבות, כאשר היום קיימים בשוק מכשירים בעלי גרסאות מערכת הפעלה שונות. למערכת ההפעלה קיים מספר עצום של תכונות, ולכן לימוד ה- API והשימוש בו לוקח שעות לימוד רב ומפוצל בקורס לשני שלבים. בשלב הראשון – פיתוח אפליקציות ל- Android: ארכיטקטורת מערכת ההפעלה. תלמד מונחי יסוד כגון Intent, Fragment, Manifest, Content Provider Service, Activity, Context, Broadcast Receiver. כמו כן ניעשה שימוש ב-Widgets ו- API ליצירת מגוון אפליקציות תוך שימוש בממשק המשתמש הטבעי של Android.
פיתוח באמצעות שפת Kotlin
20 ש"א
מודול זה הינו חלקו האחרון של למידת פלטפורמת ה - Android. כאן תלמד את שפת Kotlin החדשה, שהוצגה כשפה רשמית החדשה לפיתוח Android בכנס Google IO 2017. תלמד את יסודות השפה, התחביר והיתרונות של השפה. כמו כן איך להמיר קוד קיים מ Java- ל- Kotlin, איך להתממשק עם הספריות והקלאסים הכתובים ב-Java מתוך ה-Kotlin ולהפך. בנוסף, כיצד תוכל ליישם באופן פרקטי את החומר שלמדת עד כה על שפת ה - Android בשפת Kotlin ואז לבחור בשפה בה תוכל לכתוב את הפרויקט שלך, או אולי אפילו לשלב בין השפות.
מודול פיתוח חוצה פלטפורמות עם Flutter
50 ש"א
במודול זה תלמד את עקרונות הפיתוח בפלטפורמת Flutter מבית גוגל המאפשרת לכתוב אפליקציה פעם אחת גם לאנדרואיד, גם לאייפון ואפילו יישומי דפדפן. נתחיל עם שפת Dart שעליה מבוססת הפלטפורמה. נמשיך בעקרונות העיצוב והלוגיקה של Flutter עד שימוש באינטרנט ובאוספים.

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון - מבוא לפיתוח תוכנה והיכרות עם טכנולוגיות Web 35
בניית אתרי אינטרנט באמצעות HTML 5 10
בניית אתרים דינמיים באמצעות JavaScript 40
מבוא לתכנות מונחה עצמים באמצעות שפת Java 40
Java Database Connection with MySql 15
פיתוח אפליקציות מתקדם ל-Android 45
מודול פלטפורמת Java צד שרת - Spring 110
Phyton 40
עיצוב דפים באמצעות CSS 3.0 20
בניית אתרים מתקדמת באמצעות React 45
תכנות מתקדם בשפת Java 85
פיתוח אפליקציות ל - Android 45
פיתוח באמצעות שפת Kotlin 20
מודול פיתוח חוצה פלטפורמות עם Flutter 50
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 600
X להורדת
הסילבוס
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שיחה
צ'ט
לפרטים