זוכרים את הימים שקורונה הייתה רק בירה? אני באופן אישי פחות חובבת בירות, אבל דווקא בירה קורונה הייתה המועדפת עליי. בעקבות הקורונה כל מה שהכרנו השתנה. גם תחום הלימודים השתנה מקצה לקצה. אם היינו רגילים להגיע לכיתה, לפגוש את המרצה ואת החברים לקורס, היום כל מוסדות הלימוד עברו לפורמט של קורסים דיגיטליים.

אנחנו עם שמתורגל מאוד בעיתות משבר. אנחנו רגילים לרוץ למקלטים בכל פעם שיש אזעקה, להילחם על הבית שלנו מול האויבים שלנו ולגלות אחדות חברתית. אך אף אחד לא הכין אותנו לאויב הבלתי נראה הזה שמדביק יותר ויותר אנשים מדיי יום. גם אנחנו בהאקריו היינו צריכים להתאים את עצמנו למצב החדש שבא אלינו במהירות ולהעביר את כל התכנים שלנו במתכונת של קורסים מקוונים כדי שגם אחרי שהגל הזה יעבור, העתיד שלכם יהיה מובטח.

תוך שבוע היינו צריכים להכין את כל התשתיות הכי מתקדמות והקמנו מערך מורכב של שרתים וירטואליים בחוות השרתים הפרטית שלנו. כך שכל סטודנט שלנו יכול להיכנס לאזור האישי שלו בענן וללמוד לימודים מקוונים עם כל התוכנות והיישומים להם הוא נדרש בקורס.

אנחנו רואים יתרון גדול בלימוד קורסים דיגיטליים אונליין

מעבר לכך שהסטודנטים יכולים לצפות בקורס בכל מקום שהם רוצים, עכשיו הם גם יכולים לצפות בשיעורים גם בכל זמן שירצו. כך שאם לא הספיקו לצפות בשיעור בשעה בו הוא שודר בלייב, הם יוכלו להתחבר לחשבון שלהם בענן ולצפות בו בזמן אחר שנוח להם.

העולם התחיל להתקדם מזמן אל קורסים דיגיטליים, יותר ויותר בתי ספר אונליין בנושאים שונים הוקמו כבר לפני שנים. אנחנו חייבים להודות שאנחנו מאוד אוהבים את המגע האנושי ואת השיעורים הפיזיים בכיתות. רק לא מזמן הגדלנו את כמות הכיתות כי לשמחתנו פתחנו עוד קורסים.

אבל אנחנו חייבים להודות שיש קסם גם בלימוד קורסים מקוונים. סטודנטים רבים שלנו מספרים שמאוד נוח להם ללמוד מהבית והם דיברו על היתרונות שבכך.

היתרונות המרכזיים של קורסים דיגיטליים:

נוחות ונגישות
מה יותר כיף מאשר ללמוד בפיג'מה? כן, זו לא רק סיסמא של דלתא, זה באמת נכון. הסטודנטים שלנו שלומדים לימודים מקוונים העידו שהם נהנים במיוחד מכך שהם יכולים ללמוד בנוחות הביתית שלהם, שהלימודים נגישים להם בכל מקום ובכל זמן שהם חפצים ללמוד.

חיסכון בזמן
כשלומדים קורסים דיגיטליים אונליין, למעשה חוסכים את ההתארגנות והנסיעה ללימודים. הכל נמצא ממש בכף היד שלך. סטודנטים רבים מדווחים שהם אוהבים את העובדה שהם יכולים לפתוח את השיעור בכל מקום ולא צריכים להתארגן ולנסוע לשיעור.

זמינות
זה אולי היתרון המשמעותי ביותר. סטודנטים רבים שלנו אמרו לנו שהעובדה שהם יכולים לצפות בשיעור שוב אחרי שהוא נגמר או לצפות בו בזמן אחר שיותר נוח להם זה מה שהפך עבורם את הקורסים אונליין לכל כך נוחים. הקורס זמין עבורם ממש בכל זמן שהם רוצים לצפות בו והם יכולים לחזור עליו במידה ולא הבינו משהו מסוים.

בעיקר בתקופה המאתגרת הזו, אנחנו מזהים עלייה במספר הביקושים בקורסי אונליין. אנשים מבינים שהם חייבים להבטיח את העתיד שלהם, הם לומדים עכשיו קורסים שהם יוכלו לעסוק בהם אחרי שהמשבר יגמר. מעבר לכך, בהרבה מהקורסים שלנו ניתנת אפשרות לעבוד אחר כך גם מהבית. כך שמי שאהב את הקונספט של לשבת בסלון עם המחשב הנייד והטלוויזיה בוודאי ישמח לשמוע שהוא יכול להיות עצמאי או אפילו שכיר באותן המקצועות ממש.

אז איזה קורסים אתם יכולים ללמוד אצלנו, אתם שואלים את עצמכם?

1. קורס סייבר ואבטחת מידע
2. קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן
3. קורס שיווק דיגיטלי
4. קורס עיצוב גרפי עם התמחות ב-UX/UI
5. קורס בדיקות תוכנה QA
6. קורס פיתוח אוטומציה ל-QA
7. קורס אנימציה תלת מימדית
8. קורס Gaming & V
9. קורס תכנות NET.
10. קורס בניית אתרים Full Stack Development

אם גם אתם שוקלים את האופציה הזו, אנחנו לגמרי מבינים אתכם קורסים דיגיטליים אונליין הם לגמרי הכיוון שהעולם מתקדם אליו. זה קורה לא רק בגלל הקורונה אבל אין ספק שהיא האיצה את התהליך. אם אתם משתגעים בבית, אתם כבר לא מוצאים את עצמכם וסיימתם את הבינג' של הסדרה האהובה עליכם, זה בדיוק הזמן לדאוג לעתיד שלכם ולקחת קורס אונליין שיכניס אתכם בעתיד לתחום ההייטק.

צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה