התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / לעצב רעיונות לעצב מציאות

אם גם אתה רוצה לעסוק באחד מהמקצועות המובילים, החדשניים והמבוקשים, זה הזמן לשדרג את הקריירה וללמוד את מקצוע העתיד!
מאז עידן הטלפונים החכמים כבר לא צריך להסביר את חשיבות אפיון חוויית המשתמש (UI / UX), שהפך להיות יתרון תחרותי ומרכיב קריטי להצלחה של כל מערכת או אפליקציה. המרכיב המשמעותי כיום המבדיל בין אפליקציות מתחרות המייצרות הצלחה או כישלון, הינה חוויית המשתמש שמציעה האפליקציה והאם המשתמש אוהב, נהנה ומצליח לבצע בה את הפעולות.

HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) גאה להציג את המסלול המקיף, המתקדם והמוביל ביותר באפיון UI / UX ( חוויית משתמש). 

למה קורס חוויית משתמש?

במסגרת קורס UI/UX חוויית משתמש ב HackerU, תלמד להתמודד מעשית עם אתגרים שנלקחו מתוך העבודה היומיומית של מאפיין חוויית משתמש, תשתתף בסדנאות עבודה קבוצתיות ואישיות, תלמד להשתמש בכלי האפיון המובילים ותפצח אתגרים אמיתיים עמם נדרש להתמודד מאפיין חוויית משתמש בעולמות התוכן השונים כגון: מערכות מידע, אתרים ושירותי אינטרנט דפי נחיתה, אפליקציות מובייל, טאבלטים ועוד.

קורס עיצוב חוויית משתמש נבנה מתוך היכרות עמוקה עם האתגרים, השיקולים והמשימות של כל המעורבים בתהליך התכנון והעיצוב של מסכים ואפליקציות וכולל התייחסות למבוא, מתודולוגיות באפיון UX, אפיון עבור פלטפורמות שונות (Desktop, Web, Mobile) ומה שביניהן (Responsive design),  כלי אפיון / IOT ,Prototyping ועוד. הקורס משלב סדנאות המבוססות על הידע המעשי של חברת UI ומתוך ניסיון מעשי לגבי הצרכים והאתגרים מולם עומד מאפיין ה- UI / UX.

קורס חוויית משתמש מעניק למועמדים יתרונות משמעותיים:

 • שלב מיון שבו נבדקת התאמת המועמד לקורס
 • החזר כספי למי שאינו מתאים / אינו ממשיך לקורס המלא
 • מסלול הכשרה ייחודי חדשני ומקיף בתחום ה- UI / UX
 • הקורס משלב סדנאות מעשיות "המדמות מצב אמת"
 • הקורס מועבר בשיתוף פעולה עם חברת  UI  - החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום ה- UI / UX וחווית משתמש (www.ui.co.il)

למי מיועד קורס עיצוב ממשק משתמש?

קורס UX מיועד לאנשי מקצוע בתחומי האינטרנט, העיצוב ומערכות המידע. בעלי רקע מעשי קודם של מספר שנים באחד או יותר מבין התחומים הבאים: יזמות הייטק, ניהול מוצר, ניתוח מערכות, פיתוח מערכות מידע/אתרים ומוצרים, בדיקות תוכנה פסיכולוגיה, תקשורת, עיצוב גרפי לאינטרנט/למוצרים, עיצוב מוצר או הנדסת אנוש המעוניינים להשתלב באופן מעשי במקצוע מאפייני חוויית משתמש.

מבנה הלימודים

המסלול נחלק לשני שלבים עיקריים:

שלב מיון – 20 שעות לימוד שבמסגרתן נבדקים כישורי המועמד והתאמתו לתחום ונלמדים תכני המבוא של המסלול כגון: מבוא לממשק משתמש, מתודולוגיות UCD, ניתוח תפקיד, עקרונות בעיצוב תצוגות בממשק משתמש, ויזואליזציית מידע ועוד. בסיום שלב זה יגיש המועמד פרויקט גמר כתנאי מעבר לשלב הבא ויקבל את הערכתו האישית של המרצה.
קורס מורחב – 100 שעות לימוד אקדמיות, במידה והמועמד עבר את שלב המיון בהצלחה, יעבור לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים הבאים בהרחבה:

 • אפיון עבור Desktop
 • אפיון עבור Mobile 
 • Responsive design
 • Prototyping
 • אנימציות בממשק
 • בדיקות שמישות 
 • IOT
 • ועוד...

שעות והיקף הלימוד

לימודי ערב נמשכים כ- 6 חודשים ומתקיימים פעם בשבוע בין השעות 17:30-21:30

תנאי קבלה

פגישת ייעוץ וראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית של המועמד עם עולמות ה- UI / UX (חווית משתמש)
קורס מיון הבוחן התאמה ראשונית ללימודי ההמשך, במידה והמועמד אינו עובר את שלב המיון יקבל החזר כספי של שכר הלימוד. (ראה פירוט שלב המיון).

מתודולוגיות הלימוד

קורס UI/UX כולל מתודולוגיות הלימוד ייחודיות אשר מבוססות על הרצאות פרונטליות, סימולציות בסביבת הלמידה, תרגול אישי בליווי ספרות מקצועית וסטאז' לצבירת ניסיון תעסוקתי.

סגל המרצים

סגל המרצים ב-HackerU מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בעולם אפיון חווית המשתמש (UI / UX)

תעודת גמר ובחינות הסמכה

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת מאפיין (UI / UX)

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
חייג עכשיו
השאר פרטים