דף הבית / דיוור אלקטרוני

האינטרנט מהווה פלטפורמה להעברת מידע. אחד הטרנדים האחרונים של פרסום ושיווק באינטרנט הוא דיוור אלקטרוני. הדיוור האלקטרוני הוא כלי שיווקי רב עוצמה שיש לו פונקציות שימושיות שונות.  חברות רבות בשוק עושות שימוש ומפיצות מסרים שיווקים בהתאמה לאיפיון הלקוח דרך המייל. ניוזלטר הוא פיתרון פשוט למסע פרסום אפקטיבי או עידכונים שוטפים על מוצרים ושירותים. בעזרת ניוזלטר יכול המשווק לשמור על קשר עם לקוחותיו  ללא קשר לתדירות כניסתם לאתר.

מטרותיה של מערכת הדיוור

המטרה העיקרית של מערכת הדיוור היא חשיפה מידע פרסומי רלוונטי ללקוחות בזמן יחסית קצר. מסרים שעוברים באמצעות מערכת הדיוור הם דינאמיים ומשתנים כל הזמן, מדובר בדרך כלל ביחסי ציבור או קידום מכירות שמועברים לרשימות תפוצה של לקוחות קיימים או לקוחות פונטציאלים. הכלל הבסיסי להעברת מסרים ללקוח היא יצירת מסר מעניין, רלוונטי ומחדש. עיצוב המסרים צריך להתאים למטרה העיקרית של הדיוור, שימוש נכון בתמונה, וידאו, קומפוזיציה וצבעים יכול להשפיע על תשומת הלב של הלקוח ועל החלטתו האם להמשיך לאתר או לא.

איך עובד הדיוור האלקטרוני?

הרעיון שעומד מאחורי מערכת הדיוור הוא שיווק של "אחד מול רבים" כלומר, משווק בודד מפיץ ומפרסם מסרים לכמות גדולה של לקוחות, לקוחות פוטנציאלים, עובדים וספקים בזמן קצר. מערכת הדיוור היא מערכת שמסוגלת להפיץ במהירות מסרים רבים למספר רב של לקוחות. המסרים מורכבים על ידי המשווק בתבניות קבועות שמעוצבות בעזרת תמונות, טקסט ולעתים וידאו. ככל שיותר אנשים יסכימו לקבל מסרים מהמערכת שלכם כך תגדל החשיפה לקמפיין השיווקי ולמותג.

יתרנותיה של מערכת הדיוור האלקטרוני

מערכת הדיוור האלקטרוני חוסכת זמן ועלויות כספיות. ניתן להעביר באמצעות מערכת הדיוור האלקטרוני חדשות, מבצעים, מאמרים, סקרים ועוד. היא מאפשרת למשווק לעקוב אחרי הלקוחות ולקבל נתונים על לקוחות שקיבלו מייל באמצעותה, כמה אנשים פתחו את המייל, כמה לחצו על הלינק ועוד. מעקב זה מאפשר למשווק לעקוב אחרי מסרים בעייתים, לשפר ולהגדיל את אפקטיביות הפרסום.

בקורס נלמד לבנות ולעצב דיוור נכון, לנהל רשימות תפוצה ולהשתמש במערכת הניוזלטר.

אהבתם את הכתבה? כנסו לקרוא גם על ניטור ברשת, כיצד ניתן לשפר באופן משמעותי את תהליך השיווק באינטרנט על ידי קבלת מידע מודיעיני על המתחרים שלנו ומה הלקוחות חושבים עלינו באמת.

לקריאה נוספת על נושאים בשיווק באינטרנט:

לימודי שיווק באינטרנט – הסילבוס המלא

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים