דף הבית / בלוג / קורס מחשבים בסיסי למתחילים - לצלול אל עולם המחשבים והאינטרנט מבלי לחשוש
תמונה ראשית פוסט קורס מחשבים בסיסי למתחילים

קורס מחשבים בסיסי למתחילים - לצלול אל עולם המחשבים והאינטרנט מבלי לחשוש

עודכן בתאריך: 12-02-2019

קורס מחשבים למתחילים מיועד לעזור לאנשים, שאינם מכירים את התחום ואינם יודעים כיצד להשתמש בכלים השונים שעומדים לרשותם, לצלול אל עולם המחשבים והאינטרנט בלי חשש ובלי בעיה.

עולם המחשבים עבר שינויים מרחיקי לכת בעשרים השנה האחרונות, ומדי שנה אנחנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, שמגדילים את היצע האפשרויות שלנו הן כמשתמשים פרטיים והן כמשתמשים עסקיים. השינויים הגדולים, המידע הרב וההתקדמות העצומה שחלו במחשבים בחומר, בתוכנה ובאפליקציות השונות, מאלצות אותנו כל הזמן ללמוד דברים ולהסתגל לשינויים השונים.

תמתונת אווירה

קורס מחשבים בסיסי - למי זה טוב?קורס מחשבים למתחילים מיועד לעזור לאנשים, שאינם מכירים את התחום ואינם יודעים כיצד להשתמש בכלים השונים שעומדים לרשותם, לצלול אל עולם המחשבים והאינטרנט בלי חשש ובלי בעיה. הקורס בנוי נדבך על נדבך, על מנת שהחומר הנלמד בו יעבור לתלמידים בסבלנות ובצורה מדויקת, ויאפשר להם בסיום כל שלב, לעבור לשלב הבא בלימודים ולהשתמש במה שלמדו בצורה נכונה.

מה לומדים במסגרת קורס מחשבים בסיסי?

במסגרת הקורס, לומדים התלמידים כיצד לעבוד עם מערכות שונות, איתן הם יבואו במגע יומיומי במסגרת העבודה עם המחשב והאינטרנט. ההכשרה שאנחנו מקנים הינה בסיסית אך היא מאפשרת לנרשמים להגיע גם לשלבים מתקדמים יותר בהכרות עם המחשב והמערכות השונות הקיימות בו. ההכשרה הינה מתאימה לשימוש ביתי, אקדמי ועסקי.

מה לומדים במסגרת קורס הכרת מחשב

במסגרת הקורס לומדים להכיר את המחשב והאינטרנט ממספר זוויות:

  • לימוד בסיסי על המחשב, תפקודיו השונים, דוגמת תפקוד המקלדת, עכבר, רמקולים, צורב וכלים אחרים.
  • שימוש בטוח במחשב – התקנה והפעלה של אנטי וירוס ותוכנות אחרות לשמירה על המחשב, גיבוי מסמכים, ניהול תיקיות, העתקה ומחיקת קבצים, שימוש בתוכנות ענן
  • שימוש בתוכנת חלונות בגרסאות המתקדמות שלו
  • שימוש בדואר אלקטרוני, פתיחת תיבה, שליחה וקריאת מיילים
  • שימוש בדפדפנים שונים
  • גלישה באינטרנט – פורטלים, גוגל, ויקיפידה, אתרי קניות ועוד.
  • עבודה בפייסבוק, כתיבת פוסטים, הצטרפות לקבוצות, ניהול שיחות
  • ניהול שיחות בסקייפ
  • עבודה באופיס – כתיבת מסמכים, פתיחת מסמך אקסל, בניית מצגות

קורס הכרת המחשב – למי זה מתאים

הקורס מתאים לאנשים שמעולם לא פגשו מחשב, מתקשים בעבודה איתו או עובדים איתו ברמה הבסיסית ביותר. קורס מחשבים בסיסי בדרך כלל מושך אליו נרשמים מבוגרים שאינם עובדים עם מחשבים, ורוצים לדעת כיצד לעבוד איתם ברמה הבסיסית על מנת לשמור על קשר עם נכדיהם או ילדיהם.

רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות פרטיות משתמשים

מה מקבלים אצלנו בקורס מחשבים למתחילים

אצלנו בקורס תקבלו הכשרה בסיסית מגוונות ורחבה על עבודה עם מחשבים ובאינטרנט. המטרה שלנו היא לאפשר לכם לעבוד עם מחשב ביתי ללא פחד. לדעת כיצד להשתמש במערכות הפעלה, להיכנס לאינטרנט, להתקין תוכנות, לנהל שיחות ואפילו להצטרף לפייסבוק.

אנחנו דואגים שבכיתות ילמדו מספר תלמידים קטן, על מנת שהלימודים יתבצעו באווירה נעימה, נוחה וכל אחד מהתלמידים יקבל את תשומת הלב הנדרשת לו.

הדרישות במהלך הקורס

במסגרת הקורס תקבלו שיעורי בית, אותם תצטרכו להציג בכיתה וכן תצטרכו לעמוד בדרישות של תרגולים מעשיים בכיתה.

מה צריך לדעת בשביל להתקבל לקורס

מאחר ומדובר בקורס מחשבים בסיסי, אז אין צורך בידע מוקדם. לפני שתירשמו לקורס אנחנו נשב איתכם ונבחן מה בדיוק אתם מחפשים ובאיזה רמה אתם נמצאים, על מנת לוודא שקורס מחשבים בסיסי אכן הוא מה שאתם צריכים.

על המרצים שלנו

המרצים אצלנו בקורס הם אנשי מחשבים שעובדים שנים רבות עם מערכות מחשב ואינטרנט ומעבירים קורסים ברמות שונות לגילאים שונים. אנחנו דואגים שהמרצים שלנו יהיו אנשים עם סבלנות רבה ויכולת למידה גבוהה, על מנת שיוכלו להעביר לכם את החומר בצורה הטובה ביותר.

סיימתי את הקורס, מה אני יכול לעשות עכשיו?

דבר ראשון שתוכלו לעשות אחרי שתסיימו את הקורס, זה להיכנס לפייסבוק ולעלות סטטוס על כך, כמו שלימדנו אתכם בקורס. לאחר מכן, תוכלו לחזור הביתה ולהתחיל לעבוד באופן שוטף עם המחשב האישי שלכם, לגלוש באינטרנט ולראות מה הוא מציע לכם.

אנחנו מציעים לכם להשתלב באחד מהקורסים המתקדמים שלנו בלימוד אופיס ותוכנות יצירה אחרות. שם תלמדו כיצד ליצור תמונות, ציורים ומסמכים שונים באמצעות המחשב. 

קורסים מתאימים


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים