בלוג
Thumb_Graphic-Design

קורס עיצוב גרפי מקיף עם התחייבות לעבודה

עודכן בתאריך:28 דצמבר 2021

לסילבוס הקורס

הביקוש למעצבים גרפיים בתעשיית ההייטק ובחברות הפרסום רק הולך וגדל. אנחנו צורכים תכנים של עיצוב גרפי בכל שנייה במהלך היום שלנו מבלי שאנחנו בכלל שמים לב. אם תרימו את עיניכם מעל למסך המחשב שלכם או מעל למסך הנייד, תוכלו לזהות במרחב שלכם עשרות לוגואים ועיצובים שונים. כל אלו עוצבו על ידי מעצבים גרפיים. לימודי עיצוב גרפי קרוב לוודאי שונים ממה שאתם חושבים שהם, הם מכסים נושאים שונים ומצויים בתעשיות רבות.

ידם של המעצבים הגרפיים נוגעת כמעט בכל תחומי החיים שלנו היום. כל חברה שאתם מכירים מעסיקה מעצב גרפי שאחראי על המיתוג שלה. זה בא לידי ביטוי בעיצוב לוגו החברה ושינויים שלו בהתאם לצורך ועד עיצוב אובייקטים פרסומיים מבאנרים ועד שלטי חוצות.

מעצב גרפי, הוא אדם שהיצירה והארט מושכים אותו מאוד. כזה ששם לב לפרטים הקטנים ואסתטיקה בשבילו היא ערך עליון. לימוד עיצוב מחדד את כל התכונות האלו מאפשר למעצב לפרוץ גבולות עם הכישרון שלו ולהפוך אותו למשהו מקצועי ואף להרוויח ממנו כסף.

אם אתם נמנים עם אותם אנשים מוכשרים ואתם רוצים ללמוד קורס עיצוב גרפי, בטח כבר ראיתם שעומדות בפניכם שתי אופציות, תואר או קורס מקצועי.

לימודי תואר, הם לימודים ארוכי טווח (4 שנים), שבהם אתם תלמדו על היסטוריית העיצוב ותקבלו כלים לחשיבה עיצובית ורקע תיאורטי בתחום. אך אם אתם רוצים להיכנס בצורה מהירה יותר לתחום, חשוב לכם ללמוד לימודים מעשיים שמותאמים לתנודות התכופות של השוק, קורס מקצועי יתאים לכם יותר.

תואר או קורס מקצועי בעיצוב? 

מעבר לכך שבקורס מקצועי ישנה הבטחה חוזית לעבודה, שזה יתרון משמעותי מאוד. הסטודנט אף יכול לבחון את התאמתו לתחום ללא סיכון כספי בקורס המיון המקדים. מכיוון שיש קורס מיון כזה, אז אין דרישות מוקדמות שקיימות ממועמדים לתואר, כמו פסיכומטרי או ממוצע בגרות מסוים.

לימודי גרפיקה מעניקים לסטודנט אפשרות לייצר תיק עבודות מסודר, שכל מעצב גרפי יודע שהוא המצרך הכי יקר שלו. כשהסטודנט ניגש לחיפוש עבודה, הוא חייב להציג למעסיקים הפוטנציאליים את מנעד הכישורים שלו. ככל שיהיו לו יותר כישורים, כך הוא יהיה מבוקש יותר בשוק העבודה.

יתרונות של קורס עיצוב גרפי

1. חומר מעשי – מכיוון שקורס מקצועי הוא קצר, הוא חייב להכיל את כל החומר המעשי שישמש את הסטודנט כשהוא יוצא אל שוק העבודה. הקורס צריך לכלול זמן משמעותי ליצירת תיק עבודות שימשוך את עיניו של המעסיק הפוטנציאלי.

2. משך זמן – מהרגע שהסטודנט נרשם לקורס ועד שהוא יוצא לשוק העבודה, זה עניין של מספר חודשים קצרים עד שנה בלבד עד שאתה מוצא את עצמך עם עבודה בתחום

3. הבטחה לעבודה – בסיום קורס מקצועי, חברת ההשמה של המכללה עומלת על מציאת עבודה למועמד. זה חוסך ממנו את השלב המפרך של חיפוש אחר משרות, משום שיש מי שעושה את זה בשבילו.

4. קורס מיון – אחד מהיתרונות המשמעותיים של קורס מקצועי. שלב המיון מאפשר לסטודנט לבחון את התאמתו לקורס הנלמד ולשוק העבודה.

5. הכנה לעבודה – בקורס מקצועי, הסטודנט עובר סדנאות הכנה לראיונות עבודה, מקבל סיוע בכתיבת קורות חיים ומקבל את כל התנאים שמכינים אותו לכניסה לעולם האמיתי.

אם כך, אם תחום העיצוב הגרפי קוסם לכם, ואתם חושבים על לימודי עיצוב, הנה כמה עובדות שכדאי שתדעו:

1. הביקוש למעצבים גרפיים רק יגדל בעשור הקרוב

על פי מחקרים שנעשו, נמצא שבעשור הקרוב הביקוש למעצבים גרפיים הולך לגדול ביותר מ-10%. הסיבה לכך היא שיותר ויותר אנשים מתחילים להבין שהם יכולים להקים עסק בקלות ובפשטות כל עוד יש להם מחשב ואינטרנט. התובנה הזו, יצרה ביקוש למעצבים גרפיים, משום שכל עסק כזה שמוקם, מצריך מיתוג ועיצובים נוספים שקשורים לפרסום. זו הסיבה שנכנסו לימודי גרפיקה לאחד מהנושאים הכי חמים של אלו שרוצים להיכנס ללימודי הייטק. עם הכניסה אל עולם ההייטק, גם השכר של המעצבים עלה.

2. כדי להיות מעצב גרפי –לא צריך תואר של 5 שנים

למרות מה שתשמעו ממעצבים עם תואר אקדמי, אתם לא צריכים ללמוד כמה שנים לתואר כדי להשיג עבודה כמעצבים גרפיים ולהשתכר טוב. למען האמת, את רוב הלקוחות שלכם ואת רוב המעסיקים הפוטנציאליים, יעניין רק דבר אחד, מה אתם מסוגלים לעשות עם מה שלמדתם. אם אתם בעלי מוטיבציה, לומדים מהר ויש לכם חוש יצירתי (חייב להיות לכם, אחרת לא הייתם קוראים את זה), אתם יכולים לקחת קורס עיצוב גרפי ותוך כמה חודשים כבר להיות בהייטק.

width=

3. בעולם שאין בו מעצבים גרפיים, גם השיווק והפרסום ימותו

כל מה שאי פעם רכשתם, במציאות או במרחב הווירטואלי, הכל פרי עבודתם של מעצבים גרפיים שלקחו חלק בתהליך. פשוטו כמשמעו, כל מה שאי פעם קניתם, החל מלוגו שמצוי על בקבוק השתייה ועד לשלט החצות הענק שאתם רואים כשאתם נוהגים או צועדים בדרך, כולם נוצרו על ידי מעצבים גרפיים.

בלי מעצבים גרפיים גם השיווק והפרסום ייעלמו מהעולם

4. אתם תוכלו לעבוד כעצמאיים

כשאתם מסיימים קורס עיצוב גרפי, מובטחת לכם עבודה במשרד הייטק. אך אם אתם אוהבים להיות הבוסים של עצמכם, יש לכם את התוכנות הנדרשות כמו פוטושופ אילוסטרייטור ועוד, ואתם יודעים איך לשווק את עצמכם, אתם יכולים לעבוד כעצמאיים. אתם גם יכולים להתפרנס מזה מאוד טוב. הבונוס הוא שאתם גם יכולים לעשות את זה מכל מקום שבו תהיו בעולם. אם זה מבית הקפה השכונתי, או מבית מלון במקום נידח בעולם. כל עוד אתם מבצעים את העבודה שלכם, ללקוחות שלכם לא אכפת איפה אתם נמצאים.

5. עיצוב גרפי יכול להפוך אתכם לאושיות מפורסמות

מכירים את הלוגו של חברת הספורט Nike? אותו סווש בצורת וי, נוצר על ידי מעצבת גרפית כפרויקט הסיום של לימודי עיצוב גרפי שלה. עוד עובדה מעניינת, ג'ונת'ן איב, האמן שעיצב את האייפון והאייפד, לא רק מאוד עשיר היום, אלא גם מאוד מוכר בתעשיית העיצוב הגרפי.

לימודי גרפיקה, פותחים בפני אנשים מוכשרים ויצירתיים דלתות בתחומים רבים. החל מתחום הפרסום ועד תחום הטלוויזיה, הקולנוע, עיצובים גרפיים מאפשרים להרבה אנשים מוכשרים להראות לעולם את הכישרון שלהם

6. בנישת העיצוב הגרפי, ניתן להרוויח יותר

אם הכישרון שלכם בעיצוב גרפי מתמקד ביותר מתעשייה אחת (טלוויזיה, אינטרנט, פרסום ועוד), אז אתם יכולים לצפות להרוויח יותר מאנשים אחרים. הסיבה לכך, היא שאנשים שמתמחים בכמה תחומים, יהיו יותר אטרקטיביים בשוק העבודה ולכן גם ישלמו להם יותר.

ארגונים גדולים יהיו מוכנים לשלם סכומים גדולים של כסף עבור לוגואים וברושורים שנוצרו על ידי מעצבים גרפיים. הרבה פעמים, עבור הארגונים זה אפקטיבי יותר להשקיע כסף רב על עיצובים משום שהמיתוג הוא הדבר הכי חשוב לעסק. הוא מהווה הפנים והדבר הראשון שהלקוח בא במגע איתו ולכן חשוב שיתאם את ערכי המותג. לכן אפשר להבין למה חברות משקיעות הרבה כסף על עבודות עיצוב מעולה.

אם הגעתם עד לכאן ואתם רואים את עצמכם נכנסים אל עולם של צבעוניות, פונטים, פוטושופ ואילוסטרייטור, דעו שהשוק מחכה לאנשים כמוכם עם מוטיבציה שייכנסו לתחום עם רעיונות חדשים.

מחכים לראות את העיצובים שלכם


קורסים מומלצים:

קורס בדיקות תוכנה QA
קורס אוטומציה ל-QA
קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול - iPhone
קורס סייבר Ethical Hacking

קורס שיווק דיגיטלי – קורס קידום אתרים אורגני SEO, קידום ממומן PPC ורשתות חברתיות
קורס בניית אתרים Full Stack Development

קורס עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX – Design
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס אנימציה – לימודי אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush
קורס פיתוח משחקים Gaming & VR*
קורס NET. דוטנט

קורס DBA Master
קורס ניהול שרתי לינוקס Linuxפוסטים קשורים

איזה מחשב מומלץ למעצבי גרפיים
מעצבים גרפיים? כך תבחרו מחשב מתאים בשנת 2022
איתמר מרילוס | 7 אפריל 2022
ידידו הטוב ביותר של מעצב גרפי הוא המחשב ולכן יש חשיבות עצומה לכך שהעוסקים בתחום יבחרו במחשב המתאים והמדויק לצרכים שלהם. זאת משום שיצירתיות, דמיון ומעוף שהן התכונות הדומיננטיות של מעצבים זקוקים לסביבת עבודה תומכת עבורו.
עבודות טיפוגרפיה קורס עיצוב גרפי
עבודות טיפוגרפיה קורס עיצוב גרפי
דנה כהן | 10 ינואר 2022
עבודת המעצבים הגרפיים היא עבודה מעוררת השראה. רוצים גם? פרטים נוספים על קורס עיצוב גרפי של HackerU.
תמונה ראשית פוסט פוטושופ משנה מציאות
הפוטושופ: משנה מציאות כבר 25 שנה
דנה כהן | 10 ינואר 2022
השנה חברת אדובי חגגה 25 שנים לשחרור הגרסא הראשונה של התוכנה הכה ידועה שלה, פוטושופ.
הדפסה בלתי אפשרית
הדפסה בלתי אפשרית
עומר אביעד | 9 ינואר 2022
למרות שהמדפסת הומצאה כבר בראשית שנות ה- 80, הדפסה בתלת מימד היא אחד הנושאים הפופולאריים והמדוברים כרגע ביותר בעולם ההיי- טק. אחד הדברים שהופכים את המדפסות התלת ממדיות למרתקות היא העובדה שניתן להדפיס בהן כמעט כל דבר, החל מתותבות לגוף האדם ועד לתכשיטים וכלי בית.
רוצה לשמוע עוד?

phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס