דף הבית / Google Analytics

גופים, חברות ואנשים רבים מנהלים אתר אינטרנט. מטרתו של כל מנהל אתר הוא למשוך קהל גולשים וליצר תנועה באתר שתוביל לביצוע רכישה מוצר או שירות, השתתפות בשיח או הנעה לפעולה. על מנת שכל אלה יתקיימו האתר צריך להיות ידידותי למשתמש, בעל תכנים אינטראקטיביים שבו יוכלו הקוראים להשתתף, להגיב ולמצוא עניין. האתר צריך להיות בעל חוויית משתמש איכותית וממשק ברור.

מערכת גוגל אנליטיקס מאפשרת לנו לערוך מחקר מעמיק על האתר ולהבין טוב יותר את הגולשים שלנו ובכך לשפר את היעדים והמטרות של השיווק באינטרנט.

אפשרויות ושימושים של גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס הינו כלי לניתוח סטטיסטי של תנועת גולשים לאתר ומעקב קמפיינים שפותח על ידי ענקית המדיה, גוגל.

באמצעות המערכת כל מנהל אתר יכול לקבל נתונים על גולשים:

  •  מקור כניסת גולשים לאתר
  •  דפדפנים מהם נכנסו לגולשים
  • קבלת נתונים גאוגרפיים של הגולשים באתר
  • זיהוי עמודים נצפים וזמן שהייה בכל עמוד ועוד

היתרונות הגדולים ביותר של  Google Analytic

המערכת מציגה דוחות ומידע שימושי שיכול להוות בסיס להחלטות שיווקיות בחברה. ניתוח התוכן והיכולת לנווט בין נתונים שונים בקלות הופך את העבודה לקלה ומעניינת.

לדוגמה: חברה שרואה בנתוני הכניסות שרוב הכניסות לאתר מתבצעות דרך מכשיר סלולרי, צריכה להתאים את האתר למובייל ולהוסיף תוכן ייעודי לגולשים מהנייד.

גוגל אנליטיקס וקידום אתרים

גוגל אנליטיקס הינו כלי חיוני למקדם האתר בעזרת גוגל אנליטיקס ניתן לקבל מידע שימושי ליעול ושיפור האתר. בכל פעם שמישהו מבקר באתר, מידע אודותיו נקלט בשרתים של גוגל. נתונים אלה כוללים את המגמות החיוביות והשליליות באתר, מערכת ההפעלה והדפדפן שבשימוש המבקר ובדיקת העמודים והתכנים הנצפים שיש להם את יחס ההמרה הגבוה ביותר.

בנוסף, גוגל אנליטקס מאפשר לבדוק מילים וביטויים אשר הוקלדו במנועי החיפוש ובאמצעותם הגיעו גולשים אל תוך העסק הדיגיטלי שלנו באינטרנט. כך יכול מקדם אתרים לדעת מהם הביטויים החזקים שבאמצעותם יש תעבורה גדולה של גולשים לאתר ומהם הביטויים החלשים שאינם רלוונטיים או כדאי לחזק בתהליך קידום אורגני או ממומן.

מוסמך גוגל אנליטיקס

בקורס נלמד לנתח את כל המידע והאפשרויות החשובות ביותר במערכת גוגל אנליטיקס. התלמידים יכשרו למבחני ההסמכה של גוגל אנליטיקס. ההכשרה מתאימה לאנשי שיווק, בעלי עסקים, מנהלי אתרים, בוני אתרים ומקדמי אתרים שרוצים לנתח ולנטר מידע אודות אתרי אינטרנט שבניהולם.

גוגל אנליטיקס מאפשר לנו לנתח את כל סוגי התנועה של הגולשים לאתר, כולל הגולשים שמגיעים ממכשירי הסלולר. כנסו להבין מהו שיווק סלולרי ועל הדרכים לפרסום במובייל.

לקריאה נוספת על נושאים בשיווק באינטרנט:

לימודי שיווק באינטרנט – הסילבוס המלא

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים