דף הבית / ללמוד עיצוב גרפי

ללמוד עיצוב גרפי מסורתי או ללמוד עיצוב גרפי דיגיטלי זאת השאלה !

לקריאת הסילבוס של לימודי עיצוב גרפי

ללמוד עיצוב גרפיהפופולאריות הענקית של עולם האינטרנט ועל הסטנדרטים הגבוהים שגדלים יותר ויותר של עיצוב דיגיטלית כלומר הצורך ללמוד עיצוב גרפי מסורתי והמיתוג המסורתי אינם הכוכבים העליונים יותר. עיצוב גרפי דיגיטלי מוגש להמונים על בסיס יומי באמצעות אתרי אינטרנט, הפצצות אימיילים, טלוויזיה וספרים אלקטרוניים.

אז איפה זה משאיר את תחום עיצוב גרפי המסורתי? האם אנו עדים למותו של הרצון ללמוד עיצוב גרפי מסורתי כפי שאנחנו מכירים אותו?  שום דבר אינו ממש משתווה להרגשה של להחזיק ספר באיכות מעולה ביד שלך, לגעת, להרגיש את  המשקל של הנייר ולראות את הגימור המבריק בשילוב של צבעים מרהיבים. למרות דילול של יערות הגשם וצמצום פופולאריות והביקוש למוצרים מבוססי נייר, תמיד יהיו צרכנים אשר רוצים  וירצו את המוצרים האלה, בדיוק כמו ויניל אשר נותר בעידן של הקלטות דיגיטליות.

בין אם מוצרים מבוססי נייר יהפכו למוצרי נישה ולא למוצרי שוק המוני. נותרות השאלות: האם ללמוד עיצוב גרפי משתלם? האם הוא מתפצל  לשני סוגים של בתי ספר לעיצוב? והאם באמת יש כל כך הרבה שוני ביניהם? הרי מה שאנחנו מדברים עליו כאן הוא התפתחות והתקדמות של אזור עיצוב אחד אשר מסתעף לתוך זרם עיצוב גרפי אחר ואנחנו בסופו של דבר עם ההתכנסות של הזרם הגרפי וההתפתחות של סוגים שונים מקבלים ושואפים ללמוד עיצוב גרפי בצורה המפותחת ביותר.

ללמוד עיצוב גרפי עם מעצבים גרפים בתחום 

תפקידו של מעצב גרפי בתחום הדיגיטל הוא אחד, מכיוון שהוא צריך לדעת גם את התחום הטכני וצריך להבין  את הצורך ולהסתכל על ההיבטים הטכניים של הטכנולוגיה הקיימת כיום בדפדפן אינטרנט ולדעת גם את נושא ה-Scripting. אבל מעצבים גרפיים קונבנציונאליים חייבים לקחת בחשבון גם היבטים טכניים כגון שיטות הדפסה הבנה של טיפוגרפיה כדי ליצור אפקט ולהעביר את המסר השיווקי או הפרסומי. מעצבים גרפיים צריכים ללמוד עיצוב גרפי לא רק בקטע של האומנות אלא גם בקטע הטכני.

הגישה של ערבוב שני עולמות שונים, ללמוד עיצוב גרפי מסורתית ובמקביל ללמוד עיצוב גרפי דיגיטלי ואת המיומנויות המהירה של עיצוב גרפי דיגיטלי היא כיום אחת מהדרכים העיקריות והמשותפות ביותר, הביקוש ללמוד עיצוב גרפי הוא גדל ומשתמשים בו עבור מסעות פרסום משולבים עם אלמנטים גרפיים,  שבו העיצוב גרפי מחובר ותומך בעולם האינטרנט, ישנה גם גדילה משמעותית בדרישה לקורס עיצוב גרפי יותר מאשר לקורסי עיצוב מסורתי וזה משקף את התפתחות העולם הדיגיטלי ואת הרצון של האנשים ללמוד עיצוב גרפי מתקדם יותר.

קורסים חדשים מופיעים כל הזמן, רובם בנויים סביב התוכנה Photoshop המשמשת ככלי לעיצוב בעולם עיצוב גרפי של היום, רוב המעצבים גרפיים יושבים זה לצד זה בעת העבודה מנסים ללמוד עיצוב גרפי אחד מהשני, משלבים טכניקות ורעיונות חדשים ומשתמשים בחבילת תוכנות לעיצוב של חברת ADOBE.

לקריאת הסילבוס של לימודי עיצוב גרפי

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים